Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Wzgórze Witkowickie – II etap już w sprzedaży!

  • AWIM_Witkowickie_Wzgorze_2
  • AWIM_Witkowickie_Wzgorze_3
  • AWIM_Witkowickie_Wzgorze_1

Bliskość natury, komfort mieszkań, planowana świetna komunikacja z resztą miasta – to zalety, dzięki którym Wzgórze Witkowickie jest idealnym miejscem do mieszkania.

Dla szukających cichej enklawy do życia, która nie traci jednak żadnej z zalet wynikających z miejskiej lokalizacji, osiedle Wzgórze Witkowickie będzie doskonałym wyborem. To przestrzeń, która sprzyja kultywowaniu życia rodzinnego, a jednocześnie będzie doskonale skomunikowana z centrum Krakowa. To także idealne osiedle dla tych, dla których zapewnienie swoim bliskim komfortu i wygody jest sprawą najważniejszą. Naturalna przestrzeń z piękną panoramą Krakowa, bliskość natury, a równocześnie świetna komunikacja z centrum miasta sprawią, że będzie to miejsce, które spełni oczekiwania przyszłych mieszkańców. Całe osiedle składa się z 16 budynków, w tym 3 domów wolnostojących oraz 13 domów w zabudowie bliźniaczej z mieszkaniami jedno- i dwupoziomowymi. Dzięki nowoczesnej architekturze, niskiej zabudowie i zagospodarowaniu przestrzeni wspólnej zielenią cały projekt idealnie wpisuje się w malowniczy krajobraz.
W sprzedaży są aktualnie ostatnie mieszkania I etapu inwestycji oraz etap II. Każde z mieszkań na osiedlu Wzgórze Witkowickie zapewni komfortową przestrzeń do życia dla całej rodziny. W ofercie znajdują się mieszkania 3-, 4- i 5- pokojowe o powierzchni od 53 do 93 m2, każde z dużym ogrodem lub tarasem, w zależności od kondygnacji. Komfort parkowania na osiedlu zapewnią podwójne garaże przynależne do domów oraz pojedyncze do mieszkań. Doskonałym uzupełnieniem są dodatkowe miejsca postojowe na terenie osiedla. Teren wokół budynków będzie ogrodzony oraz starannie wykończony zielenią i elementami małej architektury, a w jego północnej części zaplanowano plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców.
Osiedle Wzgórze Witkowickie zlokalizowane jest w północnej części Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały, na południowym stoku wzgórza, u zbiegu ulic Witkowickiej i Urodzajnej. Dzięki położeniu kilkadziesiąt metrów powyżej Krakowa przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się nie tylko niepowtarzalnymi widokami, ale i czystszym powietrzem. Dużym plusem lokalizacji jest również znajdujący się nieopodal osiedla malowniczy Park Leśny- Witkowice, który stwarza doskonałą możliwość wypoczynku i aktywności, takich jak wyprawy rowerowe czy piesze wycieczki.
Sam Prądnik Biały uważany jest za dzielnicę bardzo wygodną do życia. Planowana w niedalekim sąsiedztwie osiedla pętla Krowodrza-Górka i Górka Narodowa wraz z linią szybkiego tramwaju oraz budowa północnej obwodnicy Krakowa udoskonalą jeszcze komunikację i sprawią, że mieszkańcy osiedla Wzgórze Witkowickie będą mogli w pełni korzystać z ciszy, nie rezygnując przy tym z miejskiego rytmu życia. Osiedle Wzgórze Witkowickie zrealizowane zostało przez grupę Awim – znaną i docenianą firmę deweloperską, działającą na krakowskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma Awim, którą tworzy profesjonalny zespół pracowników, każdy projekt traktuje w sposób indywidualny i unikatowy, a za swoje dotychczasowe działania otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Zajmując się budową i sprzedażą mieszkań w budynkach wielorodzinnych oraz domów w zabudowie szeregowej, Awim od początku swojej działalności dba o najwyższy standard realizowanych inwestycji oraz komfort przyszłych mieszkańców. Sukces zrealizowanych przez Awim inwestycji, takich jak: osiedle Eldorado, Dom pod Świerkami, czy Ukryte Pragnienia, zawsze jest sumą innowacyjnych technologii, starannie dobranej lokalizacji, wysokiej jakości wykonania i wykończenia oraz przemyślanych rozwiązań projektowych.

Więcej na: wzgorzewitkowickie.pl