Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Tetmajera Residence – nowoczesny design i komfort na co dzień

  • Tetmajera-1
  • Tetmajera-2
  • Tetmajera-3

Najnowsza inwestycja Logi Development to idealne połączenie ciekawego designu z najwyższą jakością wykonania, które gwarantuje niczym nieskrępowany komfort w codziennym użytkowaniu.

Powstająca przy ulicy Tetmajera, w niezwykle popularnej krakowskiej dzielnicy – Bronowicach Małych – inwestycja Tetmajera Residence to gwarancja udanego zakupu dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się dogodną lokalizacją i komfortową do życia przestrzenią.
Realizacja przyciąga uwagę swą oryginalną bryłą i designerską elewacją. Nietypowy kształt budynków oraz zdobiące elewację szkło w połączeniu z aluminiową stolarką okienną tworzą spójny, nowoczesny projekt architektoniczny, odznaczający się nie tylko walorami estetycznymi, ale także wysoką jakością wykorzystywanych materiałów. Dzięki takiemu połączeniu powstaje inwestycja o najwyższym standardzie mieszkań, odpowiadająca na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Solidne wykonanie i dopracowanie każdego detalu – z których słynie w swych realizacjach Logi Development – to kolejny atut, przekładający się na komfort przyszłego użytkowania mieszkań.
Wszystkie mieszkania cechuje ustawny układ, sprzyjający indywidualnej aranżacji i funkcjonalnemu użytkowaniu. Dzięki optymalnemu zagospodarowaniu metraży oraz zastosowaniu dużych przeszkleń uzyskano efekt przestronnych, idealnie naświetlonych pomieszczeń. Dodatkowo, w zależności od wybranej kondygnacji mieszkańcy zyskają także powierzchnię w postaci dużego balkonu lub – w przypadku mieszkań zlokalizowanych na parterze – ogródka.
W ramach pierwszego etapu, który znajduje się obecnie w sprzedaży, powstaje osiem lokali mieszkalnych mieszczących się w czterech budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Nabywcy mogą wybierać spośród dwóch wariantów dwupoziomowych mieszkań: 96 m2 z ogródkiem oraz 125 m2 z dużym balkonem.
Cały projekt, realizowany w kilku etapach, przewiduje powstanie 19 jednostek mieszkalnych, parkingu oraz zaaranżowanej przestrzeni zielonej, która ma posłużyć za miejsce relaksu. Klienci będą mogli wykupić jedno lub dwa miejsca postojowe, jak również boksy gospodarcze. Całość będzie znajdować się na ogrodzonym i zamkniętym terenie o powierzchni 50 arów.
Lokalizacja inwestycji na terenie Bronowic Małych stwarza idealne warunki do korzystania z rozwiniętej infrastruktury miejskiej oraz delektowania się niepowtarzalnym klimatem tego miejsca, w którym dominują niska zabudowa i domy jednorodzinne. W niedalekim sąsiedztwie kompleksu znajduje się Tetmajerówka – zabytkowy dworek nabyty przez Włodzimierza Tetmajera na początku XX wieku i po dziś dzień należący do rodziny artysty.
Bronowice Małe to miejsce, w którym możemy odpocząć od zgiełku miasta, nie tracąc przy tym nic z udogodnień, jakie ono oferuje. Ulica Tetmajera jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, co zapewni bezproblemowy dostęp do najważniejszych punktów w Krakowie – tak autem, jak i komunikacją miejską. Plusem Bronowic jest również rozwinięta infrastruktura, która gwarantuje bliskość placówek: przedszkoli, szkół, przychodni medycznych czy punktów handlowo-usługowych. Z kolei znajdujące się w pobliżu tereny zielone i kluby sportowe pozwolą nam na codzienną dbałość zarówno o naszą formę fizyczną, jak i odpoczynek i relaks.
Więcej informacji: www.logidevelopment.com/i/tetmajera-residence/