Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Nowoczesne osiedle zaledwie 5 minut od Rynku, w sąsiedztwie bulwarów i Kazimierza

  • IMG_1358
  • IMG_1364
  • IMG_1399
  • IMG_1564
  • IMG_1489
  • IMG_1408
  • IMG_1375
  • IMG_1495
  • IMG_1497

Na Grzegórzkach, kilka minut spacerem do Rynku i Kazimierza powstaje wyjątkowe miejsce do inwestowania i mieszkania – Osiedle Art City. Właśnie wzniesiono najnowszy etap osiedla!

Najnowszy etap osiedla
W nowym budynku oznaczonym numerem P4 powstanie 90 mieszkań. Zakończenie budowy P4 planowane jest na pierwszy kwartał 2020 roku. Mieszkania posiadają wyjątkowo duże loggie i balkony. Największy ma aż 33 m2. Łączna ich powierzchnia w budynku P4 wynosi 780,41m2. To oznacza, że średnia powierzchnia balkonu to 8,67 m2. W Krakowie, szczególnie w centrum to wyjątek. Takich pozytywnych detali deweloper oferuje znacznie więcej!
Obecnie w tym etapie dostępnych jest jeszcze 69 mieszkań (wyszukiwarka 3D: bit.ly/ArtCity-3D )

Detale, które dają przewagę
Poczucie przestrzeni i komfortu uzyskano w ciekawie zaprojektowanych mieszkaniach. Każde mieszkanie cechuje ponadstandardowa wysokość 274 cm. Części wspólne stworzono tak, aby zapewnić maksymalny komfort życia przyszłym mieszkańcom. Klatki schodowe, hole, korytarze i wejścia do mieszkań wykonane są na najwyższym poziomie.
Na terenie inwestycji zaplanowano wiele korzystnych rozwiązań takich jak: osiedlowe przedszkole, plac zabaw, strefa ćwiczeń, przestrzeń do gry w mini golfa, tereny zielone do wypoczynku, strefa ćwiczeń. Część atrakcji jest zrealizowana i dostępna dla mieszkańców z poprzednich, gotowych budynków. Dostęp do atrakcji mają wyłącznie mieszkańcy.

Osiedle inspirowane sztuką
Elementami wyróżniającymi inwestycję są rzeźby, instalacje i obrazy krakowskich artystów. Projekt wykonano w renomowanej i wielokrotnie nagradzanej pracowni projektowej Artur Jasiński i Wspólnicy. Atrakcyjna nowoczesna architektura połączona została ze współczesną sztuką. Efektem jest proste w swojej formie i wyjątkowe, a jednocześnie ponadczasowe osiedle.

Lokalizacja w centrum miasta i centrum wydarzeń
Osiedle Art City usytuowane jest u zbiegu alei Pokoju i ulicy Fabrycznej, czyli w miejscu gdzie wokół znajduje się wiele szkół, przedszkoli, placówek służby zdrowia i obiektów handlowych. W odległości kilkuset metrów mieści się kilka centrów handlowych od Galerii Kazimierz, przez M1 po sklep z artykułami sportowymi Decathlon.

Na wielbicieli aktywności fizycznych czeka kilka klubów fitness. W pobliskiej Galerii Kazimierz jest to klub fitness z basenem, natomiast po drugiej stronie ulicy największy klub w Krakowie z salą kinową. Odpocząć aktywnie można także zarówno w pobliskim Parku Lotników jak i na Bulwarach Wiślanych. Z kolei wzdłuż Wisły ścieżkami rowerowymi można sprawnie dotrzeć pod Wawel oraz do Tyńca, a także w stronę Puszczy w Niepołomicach.

Świetną komunikację zapewnia bliskość przystanku tramwajowego Fabryczna linii 1, 14, 22, i nocnej linii 62, oraz przystanku autobusowej 125, 128, 662. To właśnie dzięki komunikacji miejskiej jak i sieci dróg już w kilkanaście minut przemieścimy się na Dworzec Główny, gdzie wsiadając do specjalnego nowoczesnego pociągu w niecałe 20 minut dostaniemy się na lotnisko w Balicach.

Miłośnicy kultury i sztuki znajdą w okolicy również coś dla siebie, bowiem nieopodal inwestycji znajduje się Teatr Variete, a kilka przystanków dalej Opera Krakowska i Tauron Arena znana zarówno z koncertów jak i wydarzeń sportowych.

Osiedle Art City to propozycja bardzo atrakcyjna zarówno jako miejsce do zamieszkania jak i do zakupu inwestycyjnego. Wysoką jakość wykonania gwarantuje firma EKOPARK, która jest częścią Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada – jednej z najstarszych firm rodzinnych w Polsce.

Więcej informacji na: www.ekopark.pl