Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Nowoczesna architektura i sztuka współczesna – Osiedle Art City

  • KGM.pl_Osiedle_Art_City_EkoPark_5

 

Instalacje, rzeźby i obrazy krakowskich artystów są doskonałym uzupełnieniem wyjątkowej architektury. Osiedle zostało zaprojektowane w renomowanej i wielokrotnie nagradzanej pracowni Artur Jasiński i Wspólnicy. Zarówno części wspólne, jak i układy mieszkań, charakteryzują się nowoczesnością i ergonomią użytkowania. Wysoka jakość projektu oraz design inwestycji sprawiają, że Osiedle Art City to doskonały przykład nieruchomości o atrakcyjnej wartości.Elementami wyróżniającymi osiedle jest estetyczna przestrzeń, atrakcyjne loggie, otoczenie sztuki oraz wyjątkowa, staranna aranżacja wnętrz budynków. Dotyczy to zarówno projektu holi i korytarzy, jak i bardzo oryginalnych i efektownych rozwiązań estetycznych przy wejściach do każdego z mieszkań.

KGM.pl_Osiedle_Art_City_EkoPark_4

Wyjątkowo sprzyjającym relaksowi oraz przyjaznym relacjom jest wewnętrzne patio. Dla komfortu użytkowania i bezpieczeństwa mieszkańców wydzielono je na poziomie +1, bez dostępu z ulicy. Na terenie osiedla zaprojektowano strefę ćwiczeń, plac zabaw, powierzchnię do gry w minigolfa oraz miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowym wyróżnikiem inwestycji są mieszkania – funkcjonalnie zaprojektowane i o ponadstandardowej wysokości 274 cm. Daje to poczucie przestrzeni i komfortu. Art City oferuje mieszkania 1-, 2- i 3- pokojowe o powierzchni od 30 do 76 m2.

KGM.pl_Osiedle_Art_City_EkoPark_3

Poza wyjątkową architekturą inwestycji, wyróżnia ją idealna lokalizacja. Osiedle usytuowane jest na Grzegórzkach, przy zbiegu alei Pokoju i ulicy Fabrycznej.  Położenie pozwala na dotarcie pieszo do atrakcyjnych miejsc Krakowa – na Kazimierz, Stare Miasto i Bulwary Wiślane.
Blisko stąd do Teatru Variete, Opery Krakowskiej, Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK czy Tauron Areny. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji okoliczne centra handlowe, kawiarnie i restauracje oraz placówki edukacyjne. Szczególnym udogodnieniem dla rodziców będzie osiedlowe przedszkole. W pobliżu znajdują także żłobki i szkoły.  

Zaledwie 200 metrów od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy („Fabryczna”). Linie 1, 14, 22 oraz linia nocna 62 zapewniają komfortowe przemieszczanie się po mieście o każdej porze.  Lokalizacja pozwala to na szybkie dotarcie zarówno do centrów biznesowych, uczelni, jak i na dworzec kolejowy. Kilka metrów dalej znajdują przystanki liniami autobusowymi: 125, 128 i 662.To istotne także dla osób, które myślą o kupnie mieszkania z opcją na wynajem.

KGM.pl_Osiedle_Art_City_EkoPark_1

Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się największy w Krakowie klub fitness z jedyną w mieście salą, na której można równocześnie ćwiczyć i oglądać filmy na dużym ekranie. Z kolei pobliskie ścieżki rowerowe, Bulwary Wiślane i Park Lotników to miejsca świetnie nadające się do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Potwierdzeniem uznania klientów jest uhonorowanie Osiedla Art City przez użytkowników portalu obido.pl tytułem Inwestycji Miesiąca. Wśród pozytywnych cech respondenci zgodnie wymieniali: wiarygodność dewelopera, lokalizację, dobrą komunikację oraz atrakcyjny wygląd osiedla.  
Deweloperem realizującym inwestycję jest EKOPARK, który na rynku działa ponad 22 lata i jest częścią Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada – jednej z najstarszych firm rodzinnych w Polsce. W trakcie 22 lat działania oddał do użytkowania około 3 tysięcy mieszkań.

Więcej o inwestycji Osiedle Art City: www.ekopark.pl/art-city