Aktualności

Lema II – najlepszy wybór

Inwestycja przy Lema to idealna propozycja dla tych, którzy lubią żyć aktywnie, chcą mieszkać blisko centrum miasta, nie rezygnując przy tym z sąsiedztwa terenów zielonych, gdzie mogliby się relaksować.

Nowa krakowska inwestycja Wawel Service, zlokalizowana pomiędzy ulicami Mogilską, Lema i aleją Pokoju, to idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy poszukują ciekawej nieruchomości w celach inwestycyjnych, jak i dla osób chcących zamieszkać w pobliżu terenów zielonych, ale i wygodnej infrastruktury miejskiej.
Lokalizacja Lema II zapewni przyszłym mieszkańcom bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych, łatwy dostęp do szerokiej oferty handlowo-usługowej i kulturalnej, a także doskonałe połączenia komunikacyjne oraz szybki dojazd do ścisłego centrum.
Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa pozwoli zaspokoić wszelakie potrzeby rodziny. W pobliżu inwestycji działają liczne placówki edukacyjne, punkty opieki medycznej, place zabaw czy kluby sportowe. W odległości pięciominutowego spaceru znajduje się centrum handlowe Plaza i Cinema City, a nieco dalej centrum handlowe M1. Blisko stąd również do Tauron Areny, oferującej bogaty wachlarz całorocznych atrakcji kulturalnych i sportowych.
Udogodnienia te – tak ułatwiające codzienną organizację – idą w parze z kolejnym atutem tej lokalizacji, jakim jest bezpośrednie sąsiedztwo pięknych parków i terenów rekreacyjnych. Pobliski Park Lotników Polskich to jeden z największych parków krakowskich. Pośród 60 hektarów zieleni znajdują się trakty spacerowe, boiska, stoły do gry w tenisa stołowego, ścieżki dla rowerzystów i biegaczy, przytulne alejki z ławkami czy plac zabaw podzielony na trzy strefy: dla maluchów, dzieci starszych i najstarszych. Dodatkowo – zgodnie z planami miasta – w niedalekiej przyszłości w parku powstanie nowe centrum rekreacyjne. W okolicach Tauron Areny z kolei zaplanowano ponadhektarowy staw, a nad jego brzegiem stanie pawilon z kawiarnią. W jego sąsiedztwie będzie też można zorganizować kino letnie. Obok Parku Lotników nie lada atrakcją jest Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema – 6 hektarów ekspozycji dydaktycznej, która bawi, uczy i zaciekawia otaczającym światem. Ogród oferuje zwiedzanie, udział w warsztatach oraz pokazy spektakularnych eksperymentów naukowych.
Z ulicy Lema blisko również nad Wisłę, gdzie dotrzeć możemy ciągiem dróg dla rowerów. Najbliższa stacja KMK Bike (miejskiej stacji wypożyczalni rowerów) znajduje się na skrzyżowaniu alei Jana Pawła II z ulicą Lema właśnie.
Jeśli dodamy do tego bliskie sąsiedztwo Akademii Wychowania Fizycznego, Politechniki Krakowskiej oraz krakowskiego parku technologicznego, to oczywisty stanie się fakt, że inwestycja Lema II stanowi idealną propozycję zarówno dla osób młodych, inwestorów szukających mieszkania pod wynajem, tych, którzy lubią aktywny tryb życia, jak i rodzin z dziećmi. Uwzględniając różnorodne potrzeby tak zróżnicowanej grupy klientów, oferta została przygotowana w sposób, który pozwoli każdemu znaleźć swoje upragnione mieszkanie.
Cały projekt inwestycji Lema II składa się z 96 nowych mieszkań z dużymi balkonami. Budynek ma 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Pośród dostępnych lokali znajdują się mieszkania 2-pokojowe o powierzchniach od 39 do 52 m2, 3-pokojowe o powierzchniach od 52 do 67 m2 oraz 4-pokojowe o powierzchniach od 67 do 121 m2. Podobnie jak wcześniejsze inwestycje Wawel Service i tę cechuje dbałość o komfort i poczucie bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Wysoki standard wykończenia i funkcjonalne rozkłady umożliwią swobodną aranżację i dopasowanie do własnych potrzeb. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaplanowano również naziemne miejsca postojowe oraz garaż podziemny.
Inwestycja Lema 2 jest w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2021 roku terminem oddania do użytkowania.
Więcej informacji na stronie:
www.taniemieszkania.pl/lema_ii.html