Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Apartamenty Snycerska – komfort na co dzień

  • Apartamenty-Snycerska_01
  • Apartamenty-Snycerska_03
  • Apartamenty-Snycerska_02

Najnowsza krakowska inwestycja WAN SA to idealne połączenie znakomitej lokalizacji i komfortowo zaplanowanych apartamentów.

Apartamenty Snycerska to inwestycja, która zainteresuje szczególnie osoby poszukujące komfortu na co dzień, a jednocześnie chcące odpocząć nieco od miejskiego zgiełku. Tym, którzy cenią sobie poziom wykonania i udogodnienia typowe dla budynków apartamentowych, spodoba się zarówno kameralny charakter inwestycji, elegancka architektura, jak i podwyższony standard wykonania.

Nowoczesny i niezwykle funkcjonalny budynek cechuje oryginalna bryła i starannie dobrana kolorystyka. Projekt idealnie wpisuje się w ciche i spokojne otoczenie, w którym powstaje. Niska, jednorodzinna zabudowa estetycznych budynków tworzy przyjazne miejsce, gdzie każdy poczuje się komfortowo. Inwestycja położona jest bowiem w kameralnym zakątku na krakowskim Bieżanowie-Prokocimiu, w niedalekim sąsiedztwie zabytkowego Parku Jerzmanowskich oraz zalewu Bagry. Dzięki takiej lokalizacji przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bardzo łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej, pozostając jednocześnie w bardzo spokojnym otoczeniu.

Jedynie kilkuminutowy spacer dzieli Apartamenty Snycerska od zalewu Bagry, gdzie w ostatnim czasie powstaje zmodernizowane miejsce do wypoczynku, zabawy i relaksu, zwane przez krakowian „małą Chorwacją”. Kluby jachtowe, strzeżona plaża, miejsca na rodzinny piknik, alejki rowerowe i spacerowe oraz duży plac zabaw dla dzieci i siłownia na świeżym powietrzu sprawiają, iż jest to miejsce idealne do aktywnego spędzania czasu. Relaks i odpoczynek wśród zieleni umożliwi również znajdujący się nieopodal inwestycji zabytkowy zespół pałacowo-parkowy Anny i Erazma Jerzmanowskich – jedna z najstarszych enklaw zieleni w Krakowie. Znajdują się w nim chronione prawem pomniki przyrody: dęby szypułkowe, jesion wyniosły i platan klonolistny, a dzięki rewitalizacji, jaka miała miejsce w ostatnich latach, park odzyskał dawny blask. Wytyczono w nim urokliwe alejki idealne na spacer, zamontowano wygodne ławeczki i leżaki, urządzono plac zabaw dla najmłodszych. W najbliższym czasie powstaną tu również ścieżki zdrowia z prostymi elementami do ćwiczeń oraz plac piknikowy z ławkami, stołami do ping-ponga i szachów.

Bliskość terenów zielonych spodoba się wszystkim, którzy poszukują odpoczynku od zgiełku miasta i kameralnej atmosfery w sąsiedztwie natury. A wszystko to bez rezygnowania z wygody, jaką oferuje w pełni rozwinięta infrastruktura miejska. Znajdujące się w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola i punkty usługowe pozwolą zaoszczędzić czas każdego dnia, a sprawna komunikacja umożliwi komfortowe podróże po mieście. W odległości ok. 10-minutowego spaceru znajduje się ul. Wielicka, co oznacza, że mieszkańcy Apartamentów Snycerska będą mieli doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Dzięki krakowskiemu szybkiemu tramwajowi do centrum miasta można dostać się w kilkanaście minut. Wzdłuż infrastruktury komunikacji miejskiej znajduje się również sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych, gwarantujących sprawne i  przyjemne przemieszczanie się po mieście. Dzięki swojemu położeniu inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom doskonałą komunikację zarówno w  kierunku najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta, jak i powstających właśnie obwodnic Krakowa – południowej i wschodniej.

W ramach inwestycji Apartamenty Snycerska powstanie 47 doskonale rozplanowanych apartamentów o powierzchni użytkowej od 42 m2 do ponad 100 m2. Do wszystkich lokali przynależeć będą duże tarasy lub przestronne ogródki, idealnie nadające się do zabaw z dziećmi lub codziennego odpoczynku po dniu pracy. Cały obiekt będzie dysponował 48 miejscami postojowymi znajdującymi się w garażu podziemnym oraz 10 miejscami naziemnymi – co ułatwi życie zmotoryzowanym mieszkańcom.

Rozpoczęcie prac przy budowie Apartamentów Snycerska nastąpiło w III kwartale 2018 roku, a zakończenie planowane jest na II kwartał 2020 roku.

Więcej informacji:
www.apartamentysnycerska.pl