Aktualności

Zainwestuj w Czyżynach

Dla osób inwestujących w nieruchomości pojawił się na mapie Krakowa nowy, atrakcyjny adres. To Nowohucka 46 w Czyżynach i inwestycja CiTiYes znanego i renomowanego dewelopera Imperial Capital.

Kupujący mieszkania inwestycyjne zazwyczaj szukają miejsc blisko ścisłego centrum miasta z dobrą komunikacją, usługami i terenami zielonymi. Istotna jest bliskość uczelni i biurowców. W idealnej lokalizacji a taką ma właśnie inwestycja CitiYes ważne jest także sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, fitness klubów i oczywiście bogata oferta kulturalna.

Nowohucka 46 – wszędzie blisko

Z budynku CitiYes do Rynku i na Dworzec Główny dostaniemy się komunikacją miejską lub samochodem w zaledwie kilkanaście minut. Blisko są zarówno przystanki autobusowe jak i tramwajowe. Co więcej inwestor Imperial Capital zwrócił uwagę na zmieniający się świat i na terenie inwestycji powstanie specjalny parking dla samochodów na godziny Traficar i osobny dla rowerów. Ci, którzy zainwestowali w samochody elektryczne nie muszą się martwić, bo budynek będzie wyposażony w stacje ładowania elektrycznego. Blisko znajduje się wjazd na autostradę. Dzięki temu w zaledwie dwadzieścia kilka minut omijając miejskie korki możemy dostać się na lotnisko w Balicach.

Kultura i rozrywka

W kilkanaście minut spacerem możemy dotrzeć do Taurom Areny, która cały rok tętni życiem kulturalnym, gdzie przyjeżdżają światowej sławy muzycy, gdzie praktycznie co weekend można znaleźć ciekawą ofertę kulturalną lub sportową. Zaraz obok znajduje się centrum kinowe Cinema City. W tym samym budynku usytuowano kręgielnię z 16 torami bowlingowymi, a najmłodsi mogą  bawić się w dwupoziomowym centrum rozrywki dla dzieci.

Do biegania i spacerów idealny jest pobliski Park Lotników. Zaraz obok budynku znajdują się nabrzeża Wisły. Ścieżka rowerowa na wałach rzecznych prowadzi nas z jednej strony pod Wawel a z drugiej aż do Niepołomic. Dla tych, którzy wolą aktywność w zamkniętych pomieszczeniach, też mamy dobrą wiadomość. Po drugiej stronie ulicy już za kilkanaście miesięcy, czyli wtedy kiedy zakończona zostanie budowa CitiYes otwarty zostanie w nowym kompleksie handlowo – usługowo – rekreacyjnym Cracovia Outlet, fitness klub „My Fitness Place”. Chcielibyście w weekend pożeglować lub opalić się na prawdziwej plaży? Nic prostszego. Cztery przystanki autobusowe to odległość od zalewu Bagry gdzie znajdują się piaszczyste plaże, przystań dla żaglówek i kajaków, wakeboard a w przyszłym roku będzie tam tężnia solankowa. W upalne dni spacer nad zalew zajmie nam zaledwie kilkanaście minut.

Nauka i praca

Studenci od lat wynajmują mieszkania w takich miejscach gdzie mają blisko do szkoły. Wydaje się, że adres Nowohucka 46 to dla nich idealna miejscówka. Od strony Podgórza zaledwie kilka przystanków autobusowych dzieli ich od Akademii Frycza Modrzewskiego. W kilka minut rowerem lub komunikacją miejską mogą dotrzeć do kompleksu Politechniki Krakowskiej i Akademii Wychowania Fizycznego.

Jest to też miejsce pożądane przez osoby pracujące w pobliskich kompleksach biurowych. Zaledwie trzy przystanki autobusowe od budynku działa centrum biurowe przy ulicy Nowohuckiej gdzie już teraz funkcjonuje kilka biurowców a kolejne są w trakcie realizacji. W przyszłości skręcając z Nowohuckiej za mostem w lewo wjedziemy do nowej części miasta. Nowe Miasto, które ma powstać w Płaszowie będzie jednym z najnowocześniejszych w Europie centrów biurowo-mieszkalnych. Już teraz powstało tam kilka A-klasowych biurowców.

Adres Nowohucka 46 to świetne miejsce na biznes. Inwestor Imperial Capital zaplanował na terenie inwestycji lokale użytkowe. Co ważne ciąg lokali użytkowych usytuowany zostanie do strony ulicy Nowohuckiej dzięki czemu witryny widoczne będą wprost z ulicy.

Atrakcyjna inwestycja

CitiYes oferuje wiele atrakcji dla mieszkańców jak choćby przestronne lobby z recepcją i strefa chilloutu na dachu. Nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać całodobowa ochrona.

Każdy inwestor zanim zdecyduje się na zakup dokładnie liczy koszty. Tu mamy dobrą wiadomość. W inwestycji CitiYes znajdziemy szeroki wybór małych mieszkań. Średnia powierzchnia to 44 metry. W ofercie są mieszkania małe, średnie i duże. Inwestorów zapewne ucieszy informacja, że Imperial Capital zaprojektował sporo funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 25 do 38 metrów. Przystępne ceny i duży wybór miejsc parkingowych to kolejny atut inwestycyjny i to co ważne inwestycja dopiero się rozpoczęła więc teraz można jeszcze wybrać naprawdę bardzo atrakcyjne mieszkanie.

Więcej informacjihttps://imperialcitiyes.pl/