Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Wyjątkowa promocja z okazji 15 – lecia firmy

Wyjątkowa promocja z okazji 15 – lecia firmy

Maxus Developer zaproponował obniżenie cen wykończenia wnętrz aż o połowę. To bardzo atrakcyjna oferta zważywszy na to, że ceny mieszkań w tej inwestycji zaczynają się już od 4500 zł za metr kwadratowy.

Znany i ceniony na rynku deweloper Maxus Developer w swojej kameralnej inwestycji Osiedle Lawendowa 3 w Zielonkach sprawił swoim klientom urodzinowy prezent. Tylko połowę ceny zapłacą klienci za wykończenie kupowanych mieszkań.
Warto dodać, że w oddanym na przełomie ubiegłego roku etapie inwestycji zostały już tylko ostatnie dwa mieszkania. Do wyboru pozostały mieszkania na piętrze o powierzchni 81,78 m2 z poddaszem użytkowym do adaptacji. W IV etapie inwestycji natomiast, który do użytku zostanie oddany w IV kwartale tego roku można jeszcze kupić mieszkania na parterze z przynależnym ogródkiem.

Osiedle Lawendowa 3 to kameralna inwestycja, w której znajdą się 84 mieszkania usytuowane w 42 budynkach. Dotychczas zrealizowano 3 etapy inwestycji. W każdym z budynków znajduje się jedno mieszkanie na parterze i jedno na piętrze. Mieszkania zaprojektowano tak, że każde z nich ma wydzieloną strefę dzienną i nocną, co pozwala na bardziej efektywne zaaranżowanie przestrzeni. Całe osiedle zostało ogrodzone i wydzielono na nim strefy wspólne. Idealna dla rodzin jest lokalizacja inwestycji w Zielonkach zaledwie 8 kilometrów od krakowskiego Rynku. Bardzo dobra komunikacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Pobliskie tereny zielone pozwalają na oddech od miejskiego gwaru. To świetne miejsce na rowerowe wycieczki i rodzinne spacery. Oferta specjalna z tak dużymi rabatami to dobry czas na zakup mieszkania na Osiedlu Lawendowa 3.

Więcej informacji na:
www.maxus-developer.pl