Aktualności

Warianty na wynajem Excellent – wykończ i wynajmij!

Propozycja profesjonalnego wykończenia wnętrz od Excellent skierowana jest do wszystkich, którzy chcą nowo zakupione mieszkanie fachowo wykończyć i szybko wynająć.

Wykończenie „pod wynajem” to coś więcej niż wykończenie „pod klucz”, to oferta idealnie odpowiadająca na potrzeby osób, które chcą kupić mieszkanie w celach inwestycyjnych.

Na rynku nieruchomości wciąż zauważyć możemy duży popyt na zakupy w celach inwestycyjnych. Jeśli dodamy do tego dane z ostatnich lat z krakowskiego rynku nieruchomości, to zauważymy, że rynek mieszkań na wynajem jest już mocno nasycony.

Przekłada się to na rosnącą konkurencję między wynajmującymi, a także wzrost oczekiwań i wymagań potencjalnego Najemcy. Ogromny wybór domów i mieszkań na wynajem sprawia, że coraz trudniej przebić się ze swoją ofertą. Nie wystarczy już „tylko” dobra lokalizacja i atrakcyjna cena, daną nieruchomość trzeba również odpowiednio przygotować i zaprezentować.

Niezmiernie rzadko zdarza się, by ktoś, kto dysponuje pełnym wyposażeniem mieszkania poszukiwał lokalu do wynajęcia. Najemcy coraz częściej poszukują mieszkania już umeblowanego, gotowego do zamieszkania. Lokal powinien więc posiadać umeblowaną, niewielką kuchnię, w pełni wykończoną łazienkę, choćby podstawowy sprzęt AGD – lodówkę, kuchenkę, mikrofalówkę, czasami pralkę, meble wypoczynkowe i miejsce do przechowywania rzeczy osobistych. Im pełniejsze wyposażenie, tym lepiej.

Skorzystaj z oferty firmy Excellent

W odpowiedzi na to zapotrzebowania firma Excellent stworzyła ofertę „WARIANTY NA WYNAJEM EXCELLENT” obejmującą wszelkie materiały i kompleksowe wykonanie prac niezbędnych, aby lokal w stanie deweloperskim przekształcić do stanu gotowego do zamieszkania. Współpraca z Projektantem wnętrz i Koordynatorem technicznym daje pewność, że lokale będą wykończone prawidłowo, ze smakiem i zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Niewątpliwą zaletą mieszkań kompleksowo wykończonych w opcji „NA WYNAJEM”  jest ich praktyczność. Standard ten nie wymaga poświęcania czasu na poszukiwanie materiałów wykończeniowych. Nie ma obawy, że ekipa remontowa zawiedzie. Firma Excellent gwarantuje, że tym martwić się będzie Koordynator ds. Obsługi Inwestycji. Jest on bezwarunkowo przydzielony do każdej, pojedynczej realizacji, pełni on funkcję dobrego stróża, personalnego doradcy i swoistego opiekuna. Dzięki zaangażowaniu fachowców, szerokiej gamie własnych produktów (m.in.: wanny, parawany, kabiny, ceramika, baterie, dodatki łazienkowe, grzejniki), a także rozwiniętej bezpośredniej współpracy z producentami i dostawcami towarów wykończeniowych z całego świata, każdy inwestor może liczyć na oszczędność czasu i racjonalne doradztwo w zakresie zarządzania budżetem, zarówno w zakresie doboru potrzebnych produktów jak i sprawnej realizacji prac.

Warianty dla każdego

Dodatkowo, aby ułatwić wybór firma Excellent oferuje „Warianty na wynajem” w trzech programach cenowych: Economy Excellent, Standard Excellent, Deluxe Excellent. Możemy również skorzystać z oferty specjalnej: „Wariantu Individual”. W ramach każdego z programów, Klienci mogą wybierać spośród dużej i dostosowanej oferty materiałowej: wysokiej jakości płytek ceramicznych m.in. z Polski, Włoch i Hiszpanii, ceramiki sanitarnej, mebli kuchennych wykonanych na miarę, AGD firm Bosch i Siemens, mebli wolnostojących, armatury, oświetlenia, klimatyzacji, elementów dekoracyjnych etc. Wszystkiego, co pozwoli w pełni wyposażyć mieszkanie. Programy zostały specjalnie tak skomponowane, by inwestorzy oraz indywidualni właściciele domów i mieszkań mieli możliwość wykończenia wnętrz pod  wynajem, mieszcząc się w z góry określonym czasie i co bardzo ważne budżecie.

 

Programy zostały specjalnie tak skomponowane, by inwestorzy oraz indywidualni właściciele domów i mieszkań mieli możliwość wykończenia wnętrz pod  wynajem, mieszcząc się w z góry określonym czasie i budżecie. Średni czas realizacji mieszkania, od momentu podpisania umowy do oddania wysprzątanego i gotowego na sprzedaż lub na wynajem lokalu, to 6-8 tygodni, a na wykonane prace i użyte materiały (o ile okres gwarancyjny wskazany przez producenta nie jest inny) firma Excellent udziela swoim Klientom dwuletniej gwarancji. Wystarczy zatem wybrać odpowiadający naszym potrzebom wariant wykończenia, a specjaliści Excellent zajmą się całą resztą.

Kontakt:

realizacje@excellent.com.pl
www.realizacje.com.pl
tel.: 12 653 53 00