Aktualności

Wakacyjna promocja

Nawet do 36 tysięcy złotych można zyskać korzystając w wakacyjnej promocji w inwestycji CitiYes przy ulicy Nowohuckiej. Co istotne wakacyjna promocja obejmuje wszystkie mieszkania w inwestycji.

Bardzo atrakcyjną promocję przygotował dla swoich klientów znany i renomowany deweloper Imperial Capital. Deweloper proponuje rabat w wysokości 500 zł za każdy zakupiony metr kwadratowy. Dodatkowo pokryje w całości koszty umowy deweloperskiej. Co istotne promocja obowiązuje przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej i obejmuje wszystkie mieszkania. Dzięki temu kupujący mogą zyskać nawet do 36 tysięcy złotych. Z oferty będzie można skorzystać do końca lipca.

Atrakcyjna inwestycja

CitiYes oferuje wiele atrakcji dla mieszkańców jak choćby przestronne lobby z recepcją i strefa chilloutu na dachu. Nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać całodobowa ochrona.

W inwestycji CitiYes znajdziemy szeroki wybór małych mieszkań. Średnia powierzchnia to 44 metry. W ofercie są mieszkania małe, średnie i duże. Inwestorów zapewne ucieszy informacja, że Imperial Capital zaprojektował sporo funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 25 do 38 metrów. Przystępne ceny i duży wybór miejsc parkingowych to kolejny atut inwestycyjny.

Nowohucka 46 – wszędzie blisko

Z budynku CitiYes do Rynku i na Dworzec Główny dostaniemy się komunikacją miejską lub samochodem w zaledwie kilkanaście minut. Blisko są zarówno przystanki autobusowe jak i tramwajowe. Co więcej inwestor Imperial Capital zwrócił uwagę na zmieniający się świat i na terenie inwestycji powstanie specjalny parking dla samochodów na godziny Traficar i osobny dla rowerów. Ci, którzy zainwestowali w samochody elektryczne nie muszą się martwić, bo budynek będzie wyposażony w stacje ładowania elektrycznego. Blisko znajduje się wjazd na autostradę. Dzięki temu w zaledwie dwadzieścia kilka minut omijając miejskie korki możemy dostać się na lotnisko w Balicach.

Kultura i rozrywka

W kilkanaście minut spacerem możemy dotrzeć do Tauron Areny, która cały rok tętni życiem kulturalnym, gdzie przyjeżdżają światowej sławy muzycy, gdzie praktycznie co weekend można znaleźć ciekawą ofertę kulturalną lub sportową. Zaraz obok znajduje się centrum kinowe Cinema City. W tym samym budynku usytuowano kręgielnię z 16 torami bowlingowymi, a najmłodsi mogą  bawić się w dwupoziomowym centrum rozrywki dla dzieci.

Do biegania i spacerów idealny jest pobliski Park Lotników. Zaraz obok budynku znajdują się nabrzeża Wisły. Ścieżka rowerowa na wałach rzecznych prowadzi nas z jednej strony pod Wawel a z drugiej aż do Niepołomic. Dla tych, którzy wolą aktywność w zamkniętych pomieszczeniach, też mamy dobrą wiadomość. Po drugiej stronie ulicy już za kilkanaście miesięcy, czyli wtedy kiedy zakończona zostanie budowa CitiYes otwarty zostanie w nowym kompleksie handlowo – usługowo – rekreacyjnym Cracovia Outlet, fitness klub „My Fitness Place”. Chcielibyście w weekend pożeglować lub opalić się na prawdziwej plaży? Nic prostszego. Cztery przystanki autobusowe to odległość od zalewu Bagry gdzie znajdują się piaszczyste plaże, przystań dla żaglówek i kajaków, wakeboard a w przyszłym roku będzie tam tężnia solankowa. W upalne dni spacer nad zalew zajmie nam zaledwie kilkanaście minut.

Nauka i praca

Studenci od lat wynajmują mieszkania w takich miejscach gdzie mają blisko do szkoły. Wydaje się, że adres Nowohucka 46 to dla nich idealna miejscówka. Od strony Podgórza zaledwie kilka przystanków autobusowych dzieli ich od Akademii Frycza Modrzewskiego. W kilka minut rowerem lub komunikacją miejską mogą dotrzeć do kompleksu Politechniki Krakowskiej i Akademii Wychowania Fizycznego.

Jest to też miejsce pożądane przez osoby pracujące w pobliskich kompleksach biurowych. Zaledwie trzy przystanki autobusowe od budynku działa centrum biurowe przy ulicy Nowohuckiej gdzie już teraz funkcjonuje kilka biurowców a kolejne są w trakcie realizacji. W przyszłości skręcając z Nowohuckiej za mostem w lewo wjedziemy do nowej części miasta. Nowe Miasto, które ma powstać w Płaszowie będzie jednym z najnowocześniejszych w Europie centrów biurowo-mieszkalnych. Już teraz powstało tam kilka A-klasowych biurowców.

Wakacyjna promocja już się rozpoczęła, warto więc zobaczyć na stronie dewelopera jak wygląda inwestycja CitiYes – https://imperialcitiyes.pl/