Aktualności

Spełnienie marzenia o własnym mieszkaniu w Krakowie na wyciągnięcie ręki!

Jeśli szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania, a przy tym zależy Ci na doskonałym standardzie w dobrej cenie to Osiedle 7 Życzeń jest miejscem idealnym dla Ciebie! Zamieszkaj przy ulicy Sosnowieckiej w Bronowicach Wielkich. To obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa, chętnie wybierana z uwagi na bogatą infrastrukturę, świetny dojazd do centrum, a przy tym rozległość terenów zielonych. To nowoczesne osiedle zostało wybudowane przez EKOPARK, firmę cieszącą się renomą, która ma na swoim koncie zrealizowanych 25 inwestycji.

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie

Obecnie powstaje drugi etap inwestycji, na który składają się cztery kameralne trzykondygnacyjne budynki, doskonale wpisujące się w krajobraz dzielnicy. W każdym z budynków przewidziano tylko 9 mieszkań. Niska zabudowa i sąsiedztwo domów jednorodzinnych to niewątpliwy atut tego miejsca. Jeśli stawiasz na bezpieczeństwo oraz spokój swój i swoich bliskich to miejsce dla Ciebie.

W sprzedaży dostępne są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 27,5 do 68,34 m2. Ich funkcjonalny układ sprawi, że można je dowolnie zaaranżować. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz przez firmę Excellent S.A. Zaletą mieszkań na parterze są duże ogródki o powierzchni do 91 m2.

Osiedle 7 życzeń 3

fot. EKOPARK


Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie podziemny parking, rowerownia i wózkownia. W trosce o bezpieczeństwo osiedle będzie ogrodzone. Przewidziano też instalację alarmową i system jednego klucza. W zrealizowanym etapie osiedla, dla najmłodszych dostępny jest plac zabaw.

Komfort codziennego życia

Teraz możesz mieszkać z dala od zgiełku, nie rezygnując z uroków wielkiego miasta. W pobliżu znajdują się bowiem sklepy i centra handlowe, takie jak Galeria Bronowice, Ikea, Makro Cash and Carry, Obi, Castorama czy Lidl. Przyszli mieszkańcy mogą korzystać z restauracji, stacji paliw, poczty i centrum medycznego w najbliższej okolicy. Z kolei łatwy i szybki dojazd pozwoli korzystać z oferty Futura Park i Leroy Merlin. 

Świetna komunikacja 

Bronowice to bardzo dobrze skomunikowana dzielnica Krakowa. Łatwy dojazd w różne części miasta to niewątpliwa zaleta tej lokalizacji. Przystanki MPK najbliżej Osiedla 7 Życzeń znajdują się na ul. Jasnogórskiej i Ojcowskiej. Mieszkańców dzieli od nich zaledwie krótki, kilkuminutowy minutowy spacer. Transport publiczny w sąsiedztwie obejmuje 6 linii dziennych oraz 2 nocne. Do tego w pobliżu znajduje się droga wylotowa na Olkusz oraz obwodnica, co sprawią, że szybko dostaniesz się nie tylko w dowolne miejsce w Krakowie, na lotnisko w Balicach, ale również sprawnie wyjedziesz z miasta. Ponadto w planach jest budowa obwodnicy północnej. Zaledwie 20 minut jazdy samochodem dzieli mieszkańców od centrum Krakowa.

Osiedle 7 życzeń 1

fot. EKOPARK

Rekreacja na wyciągniecie ręki

Dla osób, które cenią rekreację, lubią długie spacery czy jazdę na rowerze to wręcz wymarzone miejsce. Bliskość Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego czy Lasu Wolskiego sprawia, że mieszkańcy Osiedla 7 Życzeń mogą bez ograniczeń korzystać z ich uroków. Rowerzyści mają do dyspozycji liczne ścieżki rowerowe. W pobliżu znajdują się też siłownie i kluby sportowe, takie jak: Bronowianka, My Fitness Place, Fitness Platinium czy Centrum Sportu i Sztuk Walki. Każdy z przyszłych mieszkańców znajdzie więc coś dla siebie.

Postaw na edukację!

Wybierając lokalizacje Osiedla 7 Życzeń EKOPARK zwrócił szczególną uwagę na dostępność szkół i przedszkoli. To ważne zarówno dla obecnych, jak i przyszłych rodziców. Tylko kilka minut spacerem dzieli osiedle od szkoły podstawowej i dwóch przedszkoli. W sąsiedztwie dostępne jest 15 placówek edukacyjnych, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Najbliżej znajdują się: Prywatne Przedszkole św. Franciszka, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Ptasie Radio i Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka. 

Jeśli szukasz spokojnego miejsca w sąsiedztwie terenów zielonych, dobrze skomunikowanego z centrum Krakowa i z bogatą infrastrukturą, Osiedle 7 Życzeń jest miejscem, które zapewni Ci to wszystko.

Termin realizacji inwestycji zaplanowano na II kwartał 2020 roku.

Więcej informacji na: www.ekopark.pl