Aktualności

Speed Excellent – jak zaoszczędzić na wykańczaniu mieszkania

Z licznych rozmów, jakie z klientami przeprowadzają pracownicy firmy Excellent, wynika, że możliwość szybkiego wykończenia mieszkania to coś, czego brak na polskim rynku, a co spełniłoby oczekiwania i potrzeby wielu osób.

Czas to pieniądz − mówi popularne powiedzenie. Jego wymowa jest prosta: każdą godzinę, której nie zmarnujemy, możemy wykorzystać do powiększania swoich zasobów materialnych. Jednak czas to nie tylko pieniądz. To również chwila relaksu, odpoczynku, pięknych podróży, momentów spędzonych z rodziną, bliskimi czy przyjaciółmi. Wszyscy cenimy swój czas – i nie chodzi tu tylko o względy finansowe. Żyjąc w pędzie, jaki cechuje dzisiejsze czasy, mamy go coraz mniej na to, co chcemy czy lubimy robić.

Excellent – koniec ze stresem

Nikt nie lubi marnować czasu. Denerwuje nas bezsensowne stanie w korkach i kolejkach, ale również sytuacja, w której zaplanowany przez nas projekt czy jakaś realizacja niepotrzebnie się przedłuża. Wykańczanie lub remont mieszkania to właśnie jedna z sytuacji, która przysparza nam sporo stresu. Umówienie fachowców, zakup potrzebnych materiałów, realizacja – w założeniu wszystko wydaje się proste. Jednak każdy, kto kiedykolwiek sam remontował czy wykańczał mieszkanie, wie, że rzeczywistość jest dużo bardziej skomplikowana. Wystarczy, że jedna z ekip ma opóźnienie albo materiały nie dotrą na czas, i już cały nasz misterny plan się sypie. Zaczyna się stres, a całe przedsięwzięcie zamiast radości przysparza nam kolejnych zmartwień. Dlatego, aby oszczędzić sobie nerwów, warto zapoznać się z ofertą Excellent, która wychodząc naprzeciw naszym potrzebom, pomaga w realizacji upragnionego celu − wykończenia mieszkania zgodnie z naszym zamysłem i naszymi potrzebami.

Dla wszystkich, którym się spieszy i którzy nie chcą marnować swojego czasu, idealnym rozwiązaniem będzie wybór wariantu Speed Excellent. To absolutna nowość na polskim rynku wykończenia wnętrz − w ramach tego wariantu w zaledwie 15 dni roboczych dostajemy wykończone, gotowe mieszkanie.

Fachowe porady

Speed Excellent to wariant oparty na produktach o natychmiastowej dostępności i dobrej cenie, w ramach którego klienci mogą skorzystać z darmowej wyceny, fachowej porady oraz opieki koordynatora ds. inwestycji. W cenie tego wariantu zyskujemy również profesjonalne doradztwo oraz projekty potrzebne do realizacji gotowego mieszkania, wszystkie towary i materiały pomocnicze, koordynację wszystkich prac – od pierwszego spotkania aż po oddanie wysprzątanego i gotowego mieszkania z dwuletnią faktyczną gwarancją na wszystkie wykonane prace.
Podobnie jak inne warianty wykończeń Excellent, tak i wariant Speed obejmuje wszelkie prace fliziarskie, parkieciarskie, malarskie oraz biały montaż z towarami podstawowymi i pomocniczymi.
W ramach wariantu Speed Excellent możemy również wybrać prace dodatkowe, takie jak dostarczenie i montaż lamp, projekt, produkcja oraz montaż kuchni wraz z AGD czy dostawa klimatyzacji wraz z montażem.

Jeśli chodzi o produkty i materiały wykończeniowe – możemy wybierać spośród bogatej oferty renomowanych firm. Poza produktami ujętymi w podstawowym zestawieniu wariantu, klienci mogą również wybrać dodatkowe elementy, które pozwolą im w pełni wyposażyć swoje mieszkanie – meble wypoczynkowe i kuchenne, dekoracje, dodatki, oświetlenie. W najlepszym doborze wszelkich produktów pomogą projektanci, a koordynatorzy przygotują ofertę cenową dla wybranych elementów wyposażenia czy wystroju wnętrz. Takie rozwiązanie pozwoli nam urządzić swe mieszkanie w sposób spójny, w ulubionym przez nas stylu. Na nasze życzenie koordynator Excellent przygotuje również ofertę dotyczącą mebli typu szafy wnękowe, meble łazienkowe i meble kuchenne, oraz AGD, klimatyzacji, rolet itp.

Można sporo zaoszczędzić

W ramach wariantu Speed Excellent pierwszych wpłat dokonujemy w chwili rozpoczęcia prac wykończeniowych, a ryczałtowa cena − znana nam przed rozpoczęciem prac – na pewno nie ulega zmianie. Nie ma żadnych dodatkowych dopłat ani nieprzewidzianych wzrostów kosztu wykończenia mieszkania. Zyskujemy zatem pewność, że remont naszego mieszkania zmieści się w założonym budżecie i nie musimy się martwić o nieprzewidziane koszty – co często ma miejsce przy samodzielnym wykańczaniu mieszkania. Dodatkowo możemy zaoszczędzić dzięki 8-proc. stawce VAT na zakupione materiały, zamiast 23 proc. Oszczędzamy zatem pieniądze, ale i rzecz bezcenną − nasz czas.

Kontakt:

realizacje@excellent.com.pl
www.realizacje.com.pl
tel.: 12 653 53 00