Aktualności

Przestrzeń dla młodych

Przy ulicy Nowohuckiej 46, w otoczeniu zieleni, przy nabrzeżu Wisły powstaje wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa „CiTiYes”.

To idealna oferta dla osób, które chcą żyć w mieście i korzystać z atrakcji jakie oferuje taka metropolia jak Kraków. W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajduje się Park Lotników i Ogród Doświadczeń imienia Stanisława Lema. Tylko dwa przystanki komunikacji miejskiej dzielą nas od Tauron Areny, przystanek dalej jest Cinema City, kręgielnia z 16 torami bowlingowymi i centra rozrywki. Zakupy możemy zrobić w pobliskim centrum M1 lub w Selgrosie. Po drugiej stronie ulicy powstanie Cracovia Outlet z nowoczesnymi sklepami, restauracjami i jednym z największych w Polsce klubów fitness „My Fitness Place”.

Kilka przystanków autobusowych dzieli inwestycję od zalewu Bagry, gdzie oprócz piaszczystej plaży znajduje się przystań z żaglówkami, łodziami i kajakami. Miłośników wycieczek rowerowych ucieszy zapewne fakt, że ścieżką na pobliskich wałach wiślanych mogą wybrać się w okolice Wawelu lub do Niepołomic.

Przyjazna i nowoczesna architektura

Wyjątkowa jest architektura budynku. Uwagę zwracają jasne mieszkania z przeszkleniami i dużymi balkonami. Komfort przyszłym mieszkańcom zapewnią szyby dźwiękoszczelne i filtry antysmogowe. Odpocząć można będzie nie tylko na wewnętrznym patio ale także na tarasie na dachu w specjalnej strefie chilloutu. Z tarasu podziwiać będzie można panoramę miasta z widokiem na wijącą się u podnóża Wisłę.

Wzrok przyciągnie nowoczesna biało czarna elewacja podkreślająca zalety architektoniczne budynku.

Mieszkanie idealne dla Ciebie

Wchodząc do środka poczujemy się wyjątkowo za sprawą przestronnego lobby z recepcją. W parterze będą usługi i sklep spożywczy, przewidziana jest też strefa PlayStation. Mieszkańcy będą mogli oprócz tradycyjnych parkingów korzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych, ze specjalnie wydzielonego parkingu dla samochodów Traficar oraz z parkingu dla rowerów i motocykli.

Co ciekawe inwestor, znany i ceniony deweloper Imperial Capital zadbał o szeroki wybór mieszkań. Część z oferty około 300 mieszkań stanowią apartamenty o średniej powierzchni około 44 metrów idealne wręcz dla osób młodych. Wybierać można pomiędzy mieszkaniami o powierzchni od 25 do 38 metrów, 39 do 51 metrów, 52 do 65 metrów a nawet od 66 do aż 128 metrów.

Sam inwestor tak przedstawia swoją nową ofertę: „Nasza inwestycja mówi „tak” życiu w mieście”. To chyba najcelniejszy i najkrótszy opis nowej oferty grupy inwestycyjnej Imperial Capital. To co ważne, dziś każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie.

Więcej informacji https://imperialcitiyes.pl/