Riva Verona

Riva Verona

Riva Verona

Antoniego Józefa Madalińskiego 11, 33-332 Kraków, Polska

W realizacji

zapytaj o cenę

  • Inwestycja Riva Verona Deweloper Verona Building Apartamenty nad Wisłą Mieszkania Inwestycyjne Najem Krotkoterminowy Dębniki Kraków Krakowska Gielda Mieszkan kgm _00
  • Inwestycja Riva Verona Deweloper Verona Building Apartamenty nad Wisłą Mieszkania Inwestycyjne Najem Krotkoterminowy Dębniki Kraków Krakowska Gielda Mieszkan kgm _02
  • Inwestycja Riva Verona Deweloper Verona Building Apartamenty nad Wisłą Mieszkania Inwestycyjne Najem Krotkoterminowy Dębniki Kraków Krakowska Gielda Mieszkan kgm _01

Property ID :

 None

Opis

Logo_RIVA_VERONA_600dpi

Riva Verona powstaje w jednym z najładniejszych miejsc w Krakowie, wzdłuż Bulwarów Wiślanych w Starych Dębnikach przy ulicy Madalińskiego 11a. Budynek posiada piękny trzykondygnacyjny przeszklony holl wejściowy z bezpośrednim wyjściem na ścieżkę spacerową i rowerową na bulwarach wiślanych. Riva Verona znajduje się w bliskim sąsiedztwie Wawelu, parku Dębnickiego oraz Błoń. Niedaleko stąd do Rynku i Plant.

Architektura

Elegancja i wysoki styl wykończenia rezydencji Riva Verona idealnie wpisuje się w wyszukany kontekst lokalizacji bulwarów wiślanych. Trzypiętrowy budynek Riva Verona czerpie z motywów dzielnicy w której się znajduje i przekształca je w pełne światła mieszkania ze wspaniałym widokiem na Wisłę. Zaprojektowany został przez włoskich architektów, którzy z włoskim smakiem zadbali o dobór detali i elegancję formy, dzięki czemu łączy w sobie nowoczesny design oraz funkcjonalność lokali mieszkalnych.

Lokalizacja

Lokalizacja inwestycji zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, a także łatwy dojazd do głównych arterii komunikacyjnych. Riva Verona znajduje sie w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżek rowerowych oraz ścieżek spacerowych zlokalizowanych na Bulwarach Wiślanych.

Rekreacja

Rezydencja Riva Verona powstaje w jednym z piękniejszych zakątków Krakowa tuż przy zakolu Wisły, Bulwarów Wiślanych, parków i Krakowskich Błoni. Taka lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój wszystkim mieszkańcom, którzy po ciężkim dniu chcą odpocząć w domowym zaciszu.

Doskonała lokalizacja gwarantuje również szeroki wachlarz możliwości wypoczynku i rekreacji w pobliżu własnego domu. Zaletą tak wyjątkowego usytuowania jest możliwość zarówno biernego, jak i aktywnego odpoczynku nad wodą, w parku, na błoniach lub w jednej z pobliskich kawiarenek, także tych na wodzie. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzać czas wśród przyrody, a dla aktywnych sportowo idealne miejsce na poranny lub wieczorny jogging, spacer na krakowskich błoniach, lub u stóp Wzgórza Wawelskiego nad brzegiem Wisły. Miłośników szachów ucieszą znane i cieszące się dużym zainteresowaniem stoły szachowe nad brzegiem Wisły.

Bezpieczeństwo

Riva Verona to enklawa spokoju, gwarantującą bezpieczeństwo. Budynek będzie ogrodzony i chroniony 24 godziny na dobę. W recepcji cały czas obecny będzie ochroniarz.

Przycisk_przejdz_na_stronePrzycisk_sprawdz_liste_mieszkan

Dowiedz się więcej

Biuro Sprzedaży
ul. Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
tel. 12 623 94 51
kom. 600 070 538
600 070 538
email: Napisz wiadomość

Dodatkowe Informacje

  • Adres: ul. Madalińskiego 11a, Kraków
  • Powierzchnie mieszkań: m2
  • Balkon/loggia/taras: tak
  • Miejsca parkingowe: tak
  • Ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej: -
  • Termin oddania: -

Mapa

Deweloper Verona Building

Verona Building to firma deweloperska znana na krakowskim rynku nieruchomości z takich inwestycji jak: Perla Verona czy Tarasy Verona. Wizytówką… Zobacz oferty

Biuro :  12 623 94 51

Telefon :  600 070 538

Podobne Inwestycje