Imperial Stawowa Residence

Imperial Stawowa Residence

Imperial Stawowa Residence

Stawowa, Kraków, Polska

W realizacji

zapytaj o cenę

 • KGM_Stawowa_Seridence_4
 • KGM_Stawowa_Seridence_3
 • KGM_Stawowa_Seridence_2
 • KGM_Stawowa_Seridence_1
 • KGM_Stawowa_Seridence_5
 • KGM_Stawowa_Seridence_14
 • KGM_Stawowa_Seridence_13
 • KGM_Stawowa_Seridence_12
 • KGM_Stawowa_Seridence_11
 • KGM_Stawowa_Seridence_10
 • KGM_Stawowa_Seridence_9
 • KGM_Stawowa_Seridence_8
 • KGM_Stawowa_Seridence_7
 • KGM_Stawowa_Seridence_6

Property ID :

 None

Opis

Imperial Stawowa Residence to kameralny kompleks ulokowany w Bronowicach Wielkich, na północnym – zachodzie Krakowa. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę i wysoki standard wykończenia wnętrz, ale także przestrzeń otaczającą lokum. Przemyślana aranżacja zapewnia rozległe, estetycznie zagospodarowane tereny zielone, z harmonijnym oświetleniem oraz placem zabaw. Nowoczesny, ale jednocześnie stonowany charakter elewacji współgra z najbliższym otoczeniem jednorodzinnej zabudowy, a prosta bryła budynków dodaje inwestycji klasycznej elegancji.

Imperial Stawowa Residence to dziewieć budynków mieszkalnych, o eleganckiej, estetycznej oraz nowoczesnej architekturze. Łącznie obejmują 150 mieszkań, z czego w IV etapie inwestycji przewidziano 38 mieszkań o powierzchni od 39 do  81 m2, zapewniających funkcjonalny rozkład i możliwość elastycznego rozplanowania oraz urządzenia wnętrz według potrzeb mieszkańców. Wszystkie apartamenty na parterze posiadają także duże, oświetlone tarasy, a te położone na wyższych piętrach – przestronne balkony, które tworzą dodatkowe możliwości aranżacyjne i powiększają dostępną przestrzeń. Zadbano także o części wspólne, które zostały zaprojektowane z użyciem sufitów podwieszanych i oświetlenia LED. Aby zagwarantować maksymalną funkcjonalność, na osiedlu przewidziano miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców budynki wyposażono także w cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje łącznie z parkingiem, co stanowi znaczne udogodnienie zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych czy niepełnosprawnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest również wysoki standard wykończenia oraz poziom bezpieczeństwa. W trosce o lokatorów teren został ogrodzony, części wspólne wyposażono w system instalacji alarmowej, a drzwi wejściowe posiadają podwyższoną odporność na włamania.

Funkcjonalność wnętrza i jego klimat zależy w dużej mierze od źródeł i natężenia światła naturalnego. Wpływa ono nie tylko na wrażenia estetyczne, ale też komfort i samopoczucie mieszkańców. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu terenu, Imperial Stawowa Residence zapewnia maksymalną ilość światła słonecznego, które wpada do apartamentów przez duże, pionowe przeszklenia i szklane narożniki. Również balkony, aby przepuszczały jak najwięcej promieni słonecznych, wyposażono w szklane, poziome balustrady, zapewniające maksymalną przejrzystość. Gwarantuje to przestronność wnętrz, a także oszczędności zarówno w gospodarowaniu oświetleniem, jak i ogrzewaniu.

Miejsce, które naprawdę ma znaczenie

Położenie w jednej z głównych stref usług komercyjnych miasta zapewnia przyszłym mieszkańcom osiedla wiele udogodnień. W promieniu kilometra znajduje się m.in. Galeria Bronowicka, IKEA, Makro Cash and Carry, LIDL, centra medyczne, Urząd Pocztowy, Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego czy punkty gastronomiczne i stacje paliw.
W bliskiej odległości kompleksu funkcjonują także dwa przedszkola, szkoła podstawowa oraz gimnazjum, do których dojazd zajmuje jedynie kilka minut.
Nieopodal dostępne są tereny zielone: Tenczyński Park Krajobrazowy, poligon wojskowy Pasternik, a także Las Wolski, które docenią zwłaszcza miłośnicy spacerów czy rodziny z dziećmi.
Przemyślana lokalizacja gwarantuje jednocześnie spokój, bezpieczeństwo i ciszę, jak i wygodny oraz szybki dojazd do centrum miasta, niezależnie od środka transportu.
Z oddalonych o kilka minut przystanków MPK odjeżdża 14 linii autobusowych, łączących Bronowice m.in. z Mistrzejowicami, Krowodrzą, Aleją Przyjaźni, Azorami, Kombinatem czy Nowym Bieżanowem.
Dla dbających o kondycję i środowisko dostępne są liczne ścieżki rowerowe, które w najbliższym czasie zostaną rozbudowane o nowe odcinki, m.in. w okolicy ul. Conrada.
Kierowcom dojazdy usprawni natomiast jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta – estakada z rondem na ul. Jasnogórskiej oraz Rondo Ofiar Katynia, gdzie krzyżują się główne arterie miasta.
Szeroki dostęp do komunikacji umożliwia swobodne korzystanie z rozbudowanej oferty kulturalnej, historycznej, sportowej czy rekreacyjnej Krakowa oraz okolicznych miejscowości turystycznych.

Przycisk_przejdz_na_stronePrzycisk_sprawdz_liste_mieszkan

Dowiedz się więcej

Biuro Sprzedaży Mieszkań
ul. Stawowa (obok numeru 164)
31-346 Kraków
tel: 12 307 30 73
tel. kom. 536 238 318; 517 810 310
www.imperialstawowa.pl
www.imperialcapital.pl
email: Napisz wiadomość

Dodatkowe Informacje

 • Adres inwestycji: ul. Stawowa, Kraków
 • Powierzchnie mieszkań: 39 - 81 m2
 • Ilość kondygnacji: 5
 • Balkon/loggia/taras: tak
 • Miejsca parkingowe: garaże (41), miejsca postojowe zewnętrzne (7)
 • Ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej: tak
 • Termin realizacji inwestycji: IV kw. 2020 r.

Mapa

Deweloper Imperial Capital

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Powierzchnia czterech realizowanych projektów to… Zobacz oferty

Podobne Inwestycje