Mat3czny

Mat3czny

Mat3czny

ul. Rydlówka, Kraków

W realizacji

zapytaj o cenę

Property ID :

 None

Opis

Mate3ny to osiedle Trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość wszystkich najważniejszych dla codziennego funkcjonowania elementów – pracy, natury i centrum miasta. Co to oznacza w praktyce? Bardzo wysoki poziom komfortu, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko po to, by własny kąt odnalazł tu każdy, kto ceni sobie wygodę życia. Sprzyja jej również aranżacja samego osiedla – wielostanowiskowy parking, plac zabaw i ogólnodostępny, specjalnie zaprojektowany dach jednego z budynków, z pewnością zostaną docenione przez przyszłych mieszkańców. Dla wygody mieszkańców zaprojektowaliśmy również komórki lokatorskie, a także wózkownie i rowerownię.

Okoliczna infrastruktura również sprzyja mieszkaniu na Mate3nym. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne kompleksy biurowe, tereny rekreacyjne oraz lokale usługowe, których obecność znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Jednym słowem możesz skorzystać z Trójkorzyści lokalizacyjnej – stąd masz blisko do pracy, do natury i do centrum.

Wybierz lokalizację nieopodal jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa, w pobliżu Parku Zdrojowego i zapoznaj się z naszą najnowszą inwestycją przy ulicy Rydlówka!

Przycisk_przejdz_na_stronePrzycisk_sprawdz_liste_mieszkan

Dowiedz się więcej

Biuro Sprzedaży Buma Square
ul. Wadowicka 3, Kraków
tel. 12 290 05 05
email: Napisz wiadomość

Dodatkowe Informacje

  • Adres: ul. Rydlówka, Kraków
  • Powierzchnie mieszkań: 28-107 m2
  • Liczba pokoi: 1-4
  • Liczba kondygnacji: 5
  • Parking: podziemny garaż wielostanowiskowy
  • Dodatkowe powierzchnie: specjalnie zaprojektowany, ogólnodostępny dach
  • Termin realizacji: zakończenie I etapu - III kwartał 2020 r.

Mapa

Podobne Inwestycje