Aktualności

Oferta specjalna i rabat na hasło: KGM

Rozpoczyna się sprzedaż mieszkań w trzecim budynku inwestycji Panorama Prądnik. Z tej okazji Nokturn Deweloper zaprasza na dzień otwarty w piątek 22 czerwca, kiedy Biuro Sprzedaży będzie czynne w godzinach od 14:00 aż do 22:00.

Będzie to oferta szczególna ze względu na fakt, że cały budynek składał się będzie wyłącznie z mieszkań trzypokojowych. Takie właśnie mieszkania stanowią cieszący się największym zainteresowaniem segment rynku. Osiedle Panorama Prądnik składa się z trzech budynków, w których znajdują się mieszkania o metrażach od 34 do 70 m2. Wszystkie mieszkania mają balkony i tarasy, częściowo z widokiem na panoramę miasta. W budynku C, którego sprzedaż właśnie się rozpoczyna dodatkową atrakcją będą własne ogródki na parterze.

Na terenie osiedla zaplanowano strefowy plac zabaw, gdzie znalazły się urządzenia zarówno dla maluchów, jak i dla starszych dzieci. Osiedle wyposażone jest w parking dla rowerów, miejsca postojowe i komórki lokatorskie w garażu podziemnym. Uwagę zwracają funkcjonalne układy mieszkań. W większości mieszkań przewidziano garderoby, a sypialnie są tak zaprojektowane, by swobodnie zmieściło się łóżko małżeńskie.

Bardzo atrakcyjna jest lokalizacja osiedla – przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Tuż przy osiedlu znajdzie się przystanek szybkiego tramwaju na Górkę Narodową. W pobliżu będzie przystanek kolei miejskiej Powstańców -Węgrzecka – Reduta. W planie jest budowa północnej nitki obwodnicy Krakowa. W najbliższym czasie rozpocznie się rozbudowa alei 29 Listopada, gdzie zaplanowano między innymi bezkolizyjny skręt w ulicę Kuźnicy Kołłątajowskiej. W pobliżu inwestycji jest aż 8 linii autobusowych, parki szlaki rowerowe i turystyczne. Niedaleko są centra biznesowe biurowce Vinci, O3 Business Campus czy Quattro. W kilkanaście minut można dostać się na uczelnie: Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Uniwersytet Ekonomiczny. Od Dworca Głównego i Rynku inwestycję dzieli niecałe 4 km. Na dodatek już teraz w pobliżu osiedla znajdują się nie tylko sklepy, ale także żłobki, przedszkola, szkoły i gabinety lekarskie.

Już teraz specjalny rabat -5000 zł na hasło: “KGM”.

Dowiedz się więcej:
www.nokturndeweloper.pl