Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Nowa Siewna – już gotowa

Nowa Siewna – już gotowa

Wyróżnikiem inwestycji jest szeroko rozumiany komfort. Odpowiednią przestrzeń do życia zapewniają przestronne, dobrze doświetlone mieszkania.

Uwagę zwracają duże metraże zapewniające możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. W ofercie pierwszego etapu znajdziemy mieszkania o powierzchni od 42 do 106 m2. Zaprojektowano je jako mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Można przerobić 40-metrowe mieszkanie na dwa pokoje z kuchnią, ale prawdziwy komfort poczujemy, gdy te same dwa pokoje z kuchnią znajdą się na powierzchni 60 m2. Ofertę takich właśnie mieszkań znajdziemy w inwestycji Nowa Siewna.

Deweloper zapewnia współpracę z doświadczonymi firmami w zakresie wykończenia wnętrz, nie musimy więc martwić się także o to jak wykończyć swoje mieszkanie. Inwestycję wyróżnia niebanalna architektura i dbałość o detale. Mieszkania są bardzo dobrze zaizolowane akustycznie, co sprawia, że w środku nie będziemy słyszeć tego, co robią sąsiedzi. Jak na warunki krakowskie to nietypowa oferta, bowiem bardzo wysoka jakość idzie w parze z przystępną ceną. Co istotne, w pierwszym etapie inwestycji są już mieszkania gotowe do odbioru i zamieszkania.

Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna. Ulica Siewna to północny obszar Krakowa, który podlega teraz istotnym zmianom. W zatwierdzonych już planach Gminy Kraków jest przebudowa i rozbudowa alei 29 listopada, która przebiega niedaleko osiedla. W pobliżu będzie też szybki tramwaj. W ciągu kilku lat ma powstać zapowiadana od dawna północna obwodnica Krakowa. Rodziny z dziećmi uciszą się z pobliskich terenów zielonych zarówno tych na Prądniku, jak i obszarów leśnych w sąsiadującej od północy gminie Zielonki.

Dowiedz się więcej:
www.superkrak.com.pl