Aktualności

Nagrody dewelopera roku rozdane

Przyznano nagrody Złotego Sokoła w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Sąd konkursowy pod przewodnictwem profesora Andrzeja Wyżykowskiego nagrodził firmy deweloperskie, które wyróżniały się na krakowskim rynku. Jednym z partnerów i sponsorów wydarzenia była firma Excellent.

Nagrodę specjalną Złotego Sokoła otrzymała firma Inter-Bud Developer

Za rozmach inwestycyjny związany z przeobrażaniem dużych poprzemysłowych fragmentów miasta, oraz za filozofię firmy polegającą na sukcesywnej i konsekwentnej realizacji kolejnych, wyróżniających się w mieście inwestycji, świadczącą o stałym, niezwykle wysokim poziomie organizacyjnym firmy.

Nagrody Złotego Sokoła otrzymały firmy:

Arkada Inwestycje

Za konsekwentne utrzymywanie wysokiej jakości realizowanych inwestycji. Nadanie funkcji miasta na zdegradowanych przestrzennie i funkcjonalnie terenach poprzemysłowych oraz udaną realizację fragmentu tkanki miejskiej poprzez budowę nowej pierzei ulicy.

 

Bryksy

 

Za dynamiczny rozwój rodzinnej firmy deweloperskiej i jej filozofię wpisaną w hasło „Dobrze zaprojektowana przyszłość”.  Podjęcie decyzji o realizacji budowy zespołu mieszkaniowo-biurowego w trudnej lokalizacji, przy głównej arterii wyjazdowej z miasta, tworzącej nową tkankę miasta na jego peryferyjnych obszarach.

 

Dom-Bud Marek Szaflarski

Za wieloletnie budowanie marki firmy, posiadającej w swojej aktualnej ofercie szeroką gamę mieszkań zarówno pod względem lokalizacji, jak i ceny. Konsekwentne podnoszenie standardu i jakości realizowanych inwestycji.  Realizację atrakcyjnego pod względem architektonicznym zespołu mieszkaniowego, dobrze wpisanego w kontekst miejsca.

 

W trakcie uroczystej Gali przyznano wiele dodatkowych nagród. Już jutro przedstawimy Państwu kolejnych laureatów.