Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Miejsce z duszą

Miejsce z duszą

Duże zainteresowanie sprzedażą kameralnej inwestycji Imperial Green Park Villa w otulinie parku krajobrazowego w Bronowicach.

Przy ulicy Truszkowskiego, kilkaset metrów od dworków Rydlówka i Tetmajerówka powstaje ogrodzone osiedle składające się z 52 mieszkań. Urbanistycznie rozkład osiedla to 26 dwupoziomowych budynków w zabudowie bliźniaczej z mieszkaniami o powierzchni od 44 do 97 metrów kwadratowych. Na parterze znajdują się ogródki, a na piętrze kilkunastumetrowe tarasy. Co istotne deweloper, którym jest znana i ceniona firma Imperial Capital, rozpoczął już budowę i klienci mogą od razu podpisać umowę deweloperską. Inwestycja jest o tyle szczególna, że znajduje się praktycznie w sercu starych Bronowic, a zaraz koło osiedla zaczyna się urokliwy Teńczyński Park Krajobrazowy.

Uwagę zwracają wygodne i przemyślane rozkłady mieszkań. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w komfortowym dwustanowiskowym garażu. Każde mieszkanie będzie miało osobne wejście, co pozwoli nie tylko na dużą niezależność, ale także na redukcję kosztów ze względu na brak wspólnych klatek schodowych. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany. W pierwszym budynku przewidziane zostało miejsce dla recepcji i ochrony. Projektanci tak zaprojektowali osiedle, że każde mieszkanie ma południową, słoneczną ekspozycję. Deweloper zdecydował się także na poprawienie infrastruktury i zbuduje wygodny dojazd z ulicy Tetmajera do Truszkowskiego. Komunikację ułatwi skrzyżowanie i szeroka asfaltowa droga.

Inwestycja Green Park Villa Deweloper Imperial Capital Nowe Mieszkania ulica Truszkowskiego Bronowice Małe Kraków Rynek Pierwotny Krakowska Gielda Mieszkan_03

Inwestor Imperial Capital prowadzi równocześnie sprzedaż III etapu inwestycji Imperial Stawowa Residence. Ten kameralny kompleks mieszkaniowy usytuowany został w Bronowicach Wielkich. Wyróżnia się m.in. wysokim standardem wykończenia wnętrz, przemyślaną aranżacją i estetycznie zagospodarowanymi terenami zielonymi. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.
Stawowa Imperial Residence _ kraków bronowice nowe mieszkania rynek pierwotny od dewelopera

Grupa kapitałowa Trzemielewski Investment, w której skład wchodzi Imperial Capital zakończyła także budowę nowczesnego, ekologicznego biurowca Imperial Business Center przy ulicy Wadowickiej. Budynek został oddany do użytkowania i wprowadzają się do niego pierwsi najemcy. Warto dodać, że wszystkie inwestycje grupy kapitałowej Trzemielewski Investment cechują się indywidualnym i profesjonalnym podejściem, zarówno w fazie projektowania, jak i realizacji.

Więcej informacji:
www.imperialcapital.pl

IMPERIAL BUSINESS CENTER_biurowiec_imperial capital

IMPERIAL BUSINESS CENTER_biurowiec_imperial capital_02

IMPERIAL BUSINESS CENTER_biurowiec_imperial capital_03