Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Luksusowe apartamenty w kameralnym otoczeniu 

Luksusowe apartamenty w kameralnym otoczeniu 

Na styku mieszczańsko – inteligenckiej Krowodrzy, prestiżowej Woli Justowskiej i literackich Bronowic powstaje unikatowa inwestycja „U Przybyszewskiego” realizowana przez cenionego dewelopera EKOPARK. W inwestycji znajduje się 59 apartamentów z dostępem do siłowni, sauny i licznych udogodnień, które czynią życie komfortowym. Ponadto, z wielu względów trudno w Krakowie o lepszą lokalizację.

Okolica tętni zielenią, wystarczy wspomnieć o krakowskich Błoniach, Parku Jordana czy Młynówce Królewskiej. Na bliższe spacery polecić można Las Wolski oraz ścieżki spacerowo-rowerowe wzdłuż rzeki Rudawy. Na weekendowe eskapady i wycieczki rowerowe idealne są zalesione tereny Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Teren obfituje w tereny rekreacyjne, kluby fitness, baseny i zespoły kortów tenisowych.

Adres inwestycji to ulica Stanisława Przybyszewskiego 83 – miejsce skąd dosłownie i w przenośni wszędzie jest blisko. W kilkanaście minut można dostać się na autostradę i lotnisko w Balicach. Spacerem dotrzemy na Błonia, do Muzeum Narodowego i na Rynek. Dwupasmówka prowadzi do zespołu centrów handlowych z Galerią Bronowice, Makro, Ikeą, Obi i Castoramą. Dzięki pobliskim przystankom komunikacji miejskiej łatwo można dojechać w dowolne miejsce Krakowa. Pod wieloma względami lokalizacja „U Przybyszewskiego” nie ma sobie równych w całym Krakowie!

Apartamenty „U Przybyszewskiego” to nie tylko doskonała lokalizacja. Inwestycję wyróżnia także wysoki standard życia przyszłych mieszkańców. Do ich dyspozycji będzie prywatna siłownia i strefa fitness, sauna oraz pokój zabaw dla dzieci wewnątrz budynku i zewnętrzny plac zabaw. Dla wygody mieszkańców stworzono wspólną przestrzeń sąsiedzką – Przybyszówkę. Będzie to miejsce do rekreacji i wypoczynku z piłkarzykami, miejscami do gier i dużym ekranem. Inspiracją do stworzenia takiego miejsca była gościnność Stanisława Przybyszewskiego, legendy Młodej Polski.

Ponadto, miłośnicy aut i samodzielnych napraw będą do dyspozycji specjalne stanowisko majsterkowicza.

Osiedle będzie zamknięte i wyposażone w recepcję, monitoring oraz ochronę. Standardem są tu antysmogowe wywietrzniki w oknach, najwyższej jakości stolarka okienna, cichobieżne windy czy instalacje do klimatyzacji na wyższych kondygnacjach.
Cała inwestycja to zaledwie 59 mieszkań usytuowanych w dwóch niskich budynkach. W sprzedaży dostępne są zróżnicowane metraże od 44 do aż 152 metrów kwadratowych. Co istotne, każde mieszkanie posiada imponujące duże tarasy, balkony lub ogródki. W najwyższych kondygnacjach rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki.

Więcej informacji o inwestycji:  www.ekopark.pl/u-przybyszewskiego

przybyszewskiego-eko-park przybyszewskiego-eko-park_2 przybyszewskiego-eko-park_3