Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Jesionova- Prestiżowe mieszkania na Woli Justowskiej

  • Jesionova-2
  • Jesionova-1
  • Jesionova-3

Ekskluzywna inwestycja Jesionova to miejsce stworzone dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość natury, a przy tym ważny jest dla nich komfort, jaki daje życie w dużym mieście.

Wola Justowska jest popularną dzielnicą willową Krakowa, słynącą z bogactwa terenów zielonych. To idealna lokalizacja dla osób pragnących sąsiedztwa natury, które po pracy chcą odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.
Jesionova wyróżnia się przede wszystkim elegancką, nowoczesną, a przy tym ponadczasową bryłą, która doskonale wpisuje się w charakter okolicznej zabudowy. Dzięki temu powstało wyjątkowe miejsce dla wymagających mieszkańców. Inwestycja składa się z dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych. W ofercie znajduje się 31 mieszkań o powierzchniach od 37,46 m2 do 142,99 m2. Wszystkie lokale będą miały ogrody, balkony lub tarasy. W każdym znajdzie się również wideodomofon. W obu budynkach zostaną zainstalowane cichobieżne windy. Oprócz garaży mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także komórki lokatorskie.
Jesionova położona jest nad malowniczym brzegiem Rudawy, przy ulicy Jesionowej 19. Dzięki tej wyjątkowej lokalizacji mieszkańcy na co dzień będą mogli rozkoszować się widokami na wzgórza Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu znajduje się wiele tras spacerowych, co pozwala na korzystanie z uroków Lasu Wolskiego, Kopca Kościuszki, Kopca Piłsudskiego, Błoń czy Bulwarów Wiślanych. Mieszkańcy będą mogli również spędzać swój wolny czas w 10-hektarowym Parku Decjusza. To miejsce idealne nie tylko dla wielbicieli rekreacji, w pobliżu znajduje się bowiem galeria Bronisława Chromego, a w Willi Decjusza regularnie organizowane są koncerty i wystawy.
Na uwagę zasługują też liczne obiekty sportowe i rekreacyjne, takie jak: centrum tenisowe, kluby sportowe Wisła, Cracovia, strzelnica, kluby fitness, centra wellness i SPA, a także basen AGH. Niewątpliwie dużą atrakcją jest krakowskie ZOO. W pobliżu inwestycji Jesionova funkcjonują również szkoły (w tym muzyczna), przedszkola czy żłobki oraz liczne obiekty handlowe, restauracje, kawiarnie, banki czy poczta. W sąsiedztwie znajduje się też przystanek komunikacji miejskiej. W zaledwie 15 minut można dojechać do ścisłego centrum Krakowa. Nie bez znaczenia jest dobry dojazd do Portu Lotniczego w Balicach czy autostrady A4. Z kolei doskonała komunikacja z krakowskimi uczelniami wyższymi, takimi jak Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska czy Akademia Górniczo-Hutnicza, sprawia, że zakup mieszkania w tej okolicy może być bardzo dobrym pomysłem na inwestycję.
Niezwykle ważnym elementem realizacji będzie szereg udogodnień, jakie deweloper przygotował dla przyszłych mieszkańców. Z myślą o ich komforcie na terenie inwestycji zaprojektowano strefę wypoczynku oraz siłownię wewnątrz budynków. Rowerzyści z pewnością docenią stację serwisową i stojaki na rowery. Mieszkania zostaną przygotowane pod system inteligentnego domu oraz instalację klimatyzacyjną. Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone. Powstaną też zielone części wspólne z elementami małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych. A wszystko po to, by dać mieszkańcom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.
Inwestor – Fracthon Jesionova sp. z o.o. sp. k. – zadbał o to, by wykorzystać najwyższej jakości materiały oraz najnowsze technologie budowlane. Generalnym wykonawcą osiedla jest Zakład Budowlano-Montażowy GRIMBUD, działający od 1993 roku. To gwarantuje wysoki standard budowy i wykończenia. Planowane zakończenie prac budowlanych przewidziano na trzeci kwartał 2020 roku.

Więcej informacji: www.jesionova.pl