Dodatkowe Informacje

Wzgórze Łagiewnickie - Borek Fałęcki-Łagiewniki - Kraków - Dzielnice

W realizacji od 6,300 PLN - m2 - Mieszkanie

Inwestycja Łagiewnickie Wzgórze jest najnowszą realizacją firmy Fronton, zlokalizowaną u zbiegu ulic Fredry i Roi. Doskonałe położenie na wzgórzu, w otoczeniu zieleni, gwarantuje nie tylko m alowniczy widok na centrum Krakowa, ale także bliskość terenów rekreacyjnych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dobrze zorganizowaną, zazielenioną przestrzeń wspólną – dziedziniec w centralnej części, który będzie wolny od zabudowy kubaturowej, co pozwoli na zaprojektowanie i nasadzenie tam bujnej roślinności. Plusem lokalizacji jest również sąsiedztwo galerii handlowych Bonarka i Centrum Zakopianka. W najbliższym otoczeniu znajduje się szkoła, przystanki komunikacji miejskiej oraz sklep Biedronka.Zmotoryzowani docenią sieć tutejszych dróg oraz wygodny dostęp do południowej obwodnicy Krakowa.

Całe osiedle, podobnie jak wcześniejsze realizacje inwestora, cechować będzie nowoczesna architektura połączona z subtelnym nawiązaniem do klasyki budownictwa jednorodzinnego. Eleganckie wykończenie – przeszklone klatki schodowe, elewacje urozmaicone balkonami z bocznymi ściankami rozmieszczonymi w zmiennym rytmie, zależnym od kondygnacji – oraz starannie dobrana kolorystyka sprawią, że budynki prezentować się będą gustownie, a całe osiedle stworzy spójną, atrakcyjną wizualnie całość.

W ramach inwestycji powstaną trzy budynki o nowoczesnej bryle, wykonane w technologii tradycyjnej. Wszystkie wyposażone będą w windy z wygodnym dostępem również dla osób niepełnosprawnych. W ofercie znajdzie się łącznie 181 mieszkań – komfortowych, ustawnych i funkcjonalnych – o zróżnicowanej powierzchni od 34m2 do 64m2. Dostępne będą warianty: 1- ,2- i 3-pokojowe oraz możliwość połączenia i aranżacji mieszkań. Lokale na piętrach posiadać będą duże balkony, a do tych zlokalizowanych na parterze przynależeć będą ogródki. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać również z miejsc postojowych w garażach wielostanowiskowych, komórek lokatorskich czy wózkowni.

Przycisk_przejdz_na_stronePrzycisk_sprawdz_liste_mieszkan

Dowiedz się więcej

Biuro sprzedaży:
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków
tel. 12 630 17 46
Email: Napisz wiadomość

Dodatkowe Informacje

  • Adres: u zbiegu ul. Fredry i Roi, Kraków
  • Powierzchnie mieszkań: 34-64 m2
  • Ilość kondygnacji: 5
  • Balkon/loggia/taras: tak
  • Miejsca parkingowe: tak
  • Ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej: tak
  • Termin oddania: lipiec 2020 r.
Mapa

Deweloper FRONTON

DEWELOPER Fronton Krakowska Giełda Mieszkań kgmpl
  • Biuro : 12 630 17 30
  • Fax : 12 423 38 17

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego „Fronton” Sp. z o.o. jest firmą dewelopersko – budowlaną działającą na rynku od…
Więcej

Kontakt

Loading...