Dodatkowe Informacje

WROCŁAWSKA 87 - Kraków - Dzielnice

 • nowe-mieszkania-krakow-krowodrza-wroclawska-87-kt-development-rynek-pierwotny-kgm-krakowska-gielda-mieszkan_01
 • nowe-mieszkania-krakow-krowodrza-wroclawska-87-kt-development-rynek-pierwotny-kgm-krakowska-gielda-mieszkan_02

W realizacji od 6,600 PLN - za m2 - Mieszkanie

KT_DEVELOPMENT_DEWELOPER_PARTNER

To nowoczesna inwestycja, która powstaje w tętniącej życiem krakowskiej dzielnicy Krowodrzy. W ofercie można znaleźć 44 mieszkania, dla osób, które cenią sobie miejski rytm życia, wygodne połączenia komunikacyjne i łatwość w załatwianiu codziennych spraw.

Krowodrza to dzielnica, która ciągle się rozwija, a jej mieszkańcy mogą docenić szeroki wachlarz usług blisko domu. Inwestycja mieści się zaledwie 2 km od Rynku Głównego. W pobliżu można znaleźć m.in. najważniejsze ośrodki akademickie Krakowa, centra biznesowe, sklepy czy restauracje. Ten wielorodzinny budynek jest także doskonale skomunikowany. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tuż obok, a z samej Wrocławskiej 87 wszędzie jest blisko.

Zaprojektowano dla Państwa 44 lokale mieszkalne oraz lokale usługowe na parterze o łącznej powierzchni 2253,27 m². W podziemiu inwestycji znajdą się garaże, a dojazd do budynku zapewni droga publiczna. Łącznie budynek posiada 7 kondygnacji, w całości wykonanych z doskonałej jakości materiałów w tym elementów kamiennych elewacji, które stworzą niepowtarzalny design.

Lokalizacja

Wrocławska 87 to idealne miejsce dla osób, które lubią życie w mieście. Komfortowa lokalizacja i wygodne sposoby komunikacji sprawiają, że Wrocławska 87 jest nie tylko idealna do zamieszkania, ale to także miejsce, z którego wszędzie jest blisko.

W pobliżu można znaleźć najważniejsze ośrodki akademickie Krakowa, centra biznesowe, przedszkola, szkoły, doskonale wyposażone sklepy, piekarnie, restauracje, kawiarnie a nawet przychodnie o zróżnicowanym profilu medycznym. Dzięki takiemu położeniu mieszkańcy tej okolicy nie tracą czasu na dojazdy, a wszystkie swoje potrzeby mogą zaspokoić w pobliżu miejsca zamieszkania.

Mieszkanie w tej części miasta to nie tylko wygoda, ale także prestiż. Krowodrza bardzo prężnie się rozwija, a dowodem na to są coraz to nowsze inwestycje zarówno mieszkalne jak i biznesowe.

Dodatkową zaletą tego miejsca jest niedaleko położony plac targowy Nowy Kleparz, gdzie kupić doskonałą zdrową żywność.

Przycisk_przejdz_na_stronePrzycisk_sprawdz_liste_mieszkan

Dowiedz się więcej

Biuro Sprzedaży Mieszkań Wrocławska KT Development Sp z o.o. Sp. Komandytowa
ul. Salwatorska 14
30-109 Kraków
tel: tel: 12 432 10 00
email: Napisz wiadomość

Dodatkowe Informacje

 • Adres inwestycji: ul. Wrocławska 87, Kraków
 • Liczba pokoi: 1-4
 • Ilość kondygnacji: 7
 • Balkon/loggia/taras: balkon
 • Miejsca parkingowe: w garażu podziemnym
 • Cena za miejsce parkingowe: 35 000 zł brutto
 • Ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej: tak
 • Termin oddania: I kwartał 2019 r.
Mapa

Deweloper Wrocławska KT Development Sp. z o.o. Sp. K.

wrocławska-KT_DEVELOPMENT_DEWELOPER_KRAKOW
 • Biuro : 12 432 10 00

Wrocławska KT Development Sp. z o.o. Sp. K. to spółka deweloperska zajmująca się przygotowaniem i realizacją projektów deweloperskich…
Więcej

Kontakt

Loading...