Dodatkowe Informacje

Osiedle Dobra Forma – II Etap - Kraków - Dzielnice

 • Krakowska gielda mieszkan kgm osiedle dobra forma nowy ii etap nowe mieszkania od dewelopera krakow podgorze duchackie_02
 • Krakowska gielda mieszkan kgm osiedle dobra forma nowy ii etap nowe mieszkania od dewelopera krakow podgorze duchackie_03
 • Krakowska gielda mieszkan kgm osiedle dobra forma nowy ii etap nowe mieszkania od dewelopera krakow podgorze duchackie_04
 • Krakowska gielda mieszkan kgm osiedle dobra forma nowy ii etap nowe mieszkania od dewelopera krakow podgorze duchackie_01

W realizacji zapytaj o cenę - Mieszkanie

Znajdź swoje miejsce
Marzysz o posiadaniu mieszkania? Mamy dla Ciebie miejsce, w którym możesz stworzyć swoje własne M. Takie, jakie zawsze chciałeś mieć – bezpieczne, przytulne, w otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku. Przedstawiamy Dobrą Formę, nowoczesne osiedle ulokowane na Podgórzu Duchackim, przy ulicy Bochenka.

Sam zadecyduj
Poznaj dwa jedenastopiętrowe budynki, zaprojektowane tak, byś czuł się komfortowo. Nowoczesna architektura, różnorodność wariantów pokojowych, funkcjonalne układy mieszkań, ogródki, balkony, tarasy – stworzyliśmy to z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

Wybierz to, co jest dla Ciebie ważne
Dopasuj mieszkanie do Twoich potrzeb. Wybierz, które z nich będzie skrojone idealnie na Twoją miarę. Dobra Forma to 239 mieszkań o szerokim spektrum powierzchni od 32m2 do 82m2. Do Twojej dyspozycji jest też duży podziemny garaż wielostanowiskowy i komórki lokatorskie.

Bądź spokojny
Zadbaliśmy o to, byś poczuł się wygodnie. Nie troszcz się o codzienne dojazdy do szkół, przedszkoli czy żłobków – wszystko znajdziesz w okolicy. Chcesz rodzinnie spędzić wolny czas? Wybierzcie się na plac zabaw, urządźcie piknik lub jedźcie na wspólną wycieczkę rowerową. Wszystko jest o krok od Twojego nowego domu.

Bądź blisko
Osiedle Dobra Forma znajduje się zaledwie kilka minut od przystanku autobusowego i tramwajowego, z którego dojazd do centrum zajmuje jedynie 15 minut. Lokalizacja osiedla sprzyja również zmotoryzowanym mieszkańcom, zapewniając dogodny dojazd do różnych części Krakowa, a dla tych, którzy wybierają się poza miasto – szybki wjazd na obwodnicę.

Nie spiesz się
Tutaj czas działa na Twoją korzyść. Dobra Forma ucieleśnia ideę work-life balance, dzięki czemu stanowi swoistą oazę po intensywnym dniu pracy. Wszystko znajdziesz na wyciągnięcie ręki. Świeże bułki kupisz po sąsiedzku w piekarni, a większe zakupy zrobisz w pobliskich supermarketach. Chcesz zadbać o swoją formę? W okolicy znajdziesz siłownię i korty tenisowe!

Zdaj się na nas
Jeśli nie chcesz lub nie masz czasu troszczyć się o wykończenie mieszkania, zostaw to nam. Przygotowaliśmy ofertę trzech pakietów wykończenia pod klucz, wśród których znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie. Zadbaliśmy o pełną kompleksowość oferty oraz profesjonalizm zespołu odpowiedzialnego za realizację, a wszystko z dbałością o detale, w terminie i w granicach ustalonego budżetu.

Przycisk_przejdz_na_stronePrzycisk_sprawdz_liste_mieszkan

Dowiedz się więcej

Biuro Sprzedaży
Bochenka 12A/1
30-693 Kraków
tel. 570-430-540,
570-350-390
email: Napisz wiadomość

Dodatkowe Informacje

 • Adres inwestycji: ul. Bochenka, Kraków
 • Powierzchnie mieszkań: 32 – 82 m2
 • Balkon/loggia/taras: balkony, loggia, tarasy, ogródki
 • Ilość kodygnacji: 12
 • Miejsca parkingowe / garaż podziemny: garaż podziemny
 • Cena za miejsce parkingowe: 29000 zł
 • Ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej: tak
 • Objęte programem MDM: tak
 • Termin oddania: IV kwartał 2018
Mapa

Deweloper Cracovia Property

DEWELOPER Osiedle Dobra Forma Krakowska Giełda Mieszkań kgmpl
 • Telefon : 570-350-390; 570-430-540


Więcej

Kontakt

Loading...