Dodatkowe Informacje

Lokum Siesta - Dębniki - Kraków - Dzielnice

 • nowe-mieszkania-krakow-debniki-kgm-krakowska-gielda-mieszkan-rynek-pierwotny-lokum-deweloper
 • nowe-mieszkania-krakow-debniki-kgm-krakowska-gielda-mieszkan-rynek-pierwotny-lokum-deweloper_01
 • nowe-mieszkania-krakow-debniki-kgm-krakowska-gielda-mieszkan-rynek-pierwotny-lokum-deweloper_04
 • nowe-mieszkania-krakow-debniki-kgm-krakowska-gielda-mieszkan-rynek-pierwotny-lokum-deweloper_03

W realizacji od 6,895 PLN - za m2 - Mieszkanie
lokum-deweloper-logo

Lokum Siesta

Ta nowoczesna inwestycja łączy w sobie zalety wielkomiejskiego stylu życia ze swobodą kameralnej przestrzeni. Powstaje w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Lokalizacja nieopodal Starego Miasta, w spokojnej dzielnicy pozwala na zachowanie równowagi pomiędzy komfortem życia w pobliżu centrum, a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody – zapewnia właściwy city – life balance. Słoneczne, oryginalnie zaprojektowane osiedle przypomina unikalny klimat południowo-włoskich miasteczek.

Stylowo pośród zieleni

Lokum Siesta to inwestycja położona nad rzeką w otoczeniu przyrody, w sąsiedztwie planowanego Parku Rzecznego Wilgi. Zwolennicy aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych. Nieopodal zaprojektowano nową trasę pieszo-rowerową. To idealne miejsce na rowerowe wypady, rodzinne spacery lub jogging. Na terenie osiedla powstanie wewnętrzna przestrzeń z miejscami do odpoczynku pośród specjalnie zaprojektowanej zieleni – znajdziemy tu m.in. hortensje, tawułę japońską, pięciorniki krzewiaste. Wyjątkowy charakter zabudowy podkreślą przytulnie zaaranżowane części wspólne. Na terenie osiedla zaprojektowano plac zabaw. Elewacje osiedla utrzymano w pastelowych barwach co nadaje budynkom ponadczasowego charakteru.

Użyteczne i sprawdzone rozwiązania

Elegancki, składający się z 5 budynków, kompleks oferować będzie łącznie 576 mieszkań w zróżnicowanych i atrakcyjnych metrażach, od 30 do 93 m². Przyszli właściciele będą mogli wybierać spośród kilku rodzajów mieszkań o funkcjonalnych układach: od kawalerek do mieszkań dwu- i trzypokojowych. Dla rodzin z dziećmi proponujemy mieszkania 4-pokojowe. Przewidziano także możliwość zmiany aranżacji wnętrz na ekonomicznym metrażu (ok. 55 m²), z dwóch pokoi z kuchnią, na trzy pokoje z aneksem kuchennym. Wydaje się, że jest to doskonała oferta zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, dla rodziny, jak i na wynajem.

Wygodne i bezpieczne osiedle

Większość mieszkań na parterze posiadać będzie ogródki, na wyższych kondygnacjach przewidziano balkony. Na ostatnich piętrach zaprojektowano przestronne tarasy. Miejsca postojowe naziemne i w garażach podziemnych podniosą komfort życia. Osiedlowy monitoring zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Doskonała lokalizacja

Lokum Siesta usytuowana jest w wyjątkowej lokalizacji z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się placówki handlowo-usługowe, edukacyjne oraz instytucje kultury. Blisko są przystanki komunikacji miejskiej (zarówno autobusowe jak i tramwajowe), dzięki którym szybko i łatwo przemieścimy się w pozostałe części Krakowa.

Przycisk_przejdz_na_stronePrzycisk_sprawdz_liste_mieszkan

Dowiedz się więcej

Biuro sprzedaży – Kraków:
ul. Pawia 18A, 1 piętro
31-154 Kraków
tel. 12 384 83 84,
email: Napisz wiadomość

Dodatkowe Informacje

 • Adres inwestycji: ul. Kobierzyńska/Rzemieślnicza, Kraków
 • Powierzchnie mieszkań: 30-93 m2
 • Liczba pokoi: 1-4
 • Ilość kondygnacji: 0-6
 • Balkon/loggia/taras: balkon, taras
 • Miejsca parkingowe: w garażu podziemnym i na terenie zewnętrznym
 • Termin realizacji: III kwartał 2018 r.
Mapa

Deweloper Lokum Deweloper

lokum-deweloper-logo
 • Biuro : 12 384 83 84,
 • Telefon : + 48 607 221 801, +48 697 966 666, +48 605 080 127

Lokum Deweloper S.A. to drugi największy deweloper we Wrocławiu oraz lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Od początku…
Więcej

Kontakt

Loading...