Dodatkowe Informacje

Kamienica Solna 1 - Kraków - Dzielnice

  • Camera 1.RGB_color Zlozenie Auto 3
  • Camera 2.

W realizacji od 7,734 PLN - za m2 - Mieszkanie

kamienica sola 1 logotyp kolor-01

Kamienica Solna 1 to wielorodzinny budynek mieszkalny, który powstaje w Krakowie, w dzielnicy Podgórze przy placu Bohaterów Getta. Lokalizacja budynku gwarantuje doskonałe połączenie z centrum miasta
Mieszkania oferują komfort i wygodę połączone z wysoką jakością wykończenia. Budynek posiada 53 mieszkania, garaż podziemny i komórki lokatorskie. Uzupełnieniem oferty są 3 lokale handlowo-usługowe. Oferta mieszkań jest zróżnicowana pod względem powierzchni i liczby pomieszczeń. Najmniejsze stanowią 1-pokojowe lokale o powierzchni od 29 do 39 m2, a największe to mieszkania 5-pokojowe o powierzchni do 95 m2. Oferta skierowana jest do osób ceniących wysoki standard oraz bliskość centrum miasta. Nowoczesna architektura i atrakcyjna lokalizacja to gwarancja dobrej inwestycji.

Lokalizacja

Kamienica Solna 1 zlokalizowana jest na rogu ulicy Solnej 1 i Placu Bohaterów Getta, w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja budynku gwarantuje doskonałe połączenie z centrum miasta (Rynek Główny – 2 km, Dworzec Główny– 3 km).
Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej umożliwia szybkie przemieszczanie w dowolnym kierunku. Przystanki linii tramwajowych i autobusowych oraz punkt wypożyczania rowerów miejskich są położone w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy.
Podgórze to jedna z najciekawiej rozwijających się dzielnic Krakowa, dysponująca bogatą ofertą kulturalną. W bliskim sąsiedztwie Kamienicy Solnej znajduje się siedziba centrum dokumentacji sztuki Tadeusza Kantora – Cricoteka. W skład dzielnicy wchodzi również obszar Zabłocia, na którym mieści się Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK.
W bliskim sąsiedztwie budynku położone są Bulwary Wiślane, które sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi. Mieszkańcy kamienicy mogą skorzystać z licznych alejek spacerowych i ścieżek rowerowych. Ulica Solna znajduje się w niewielkiej odległości od Rynku Podgórskiego i Parku im. Wojciecha Bednarskiego uważanego za jeden z najładniejszych parków miejskich Krakowa.

Przycisk_przejdz_na_stronePrzycisk_sprawdz_liste_mieszkan

Dowiedz się więcej

Biuro sprzedaży
Al. Gen. Bora-Komorowskiego 25
Quattro Business Park
(Budynek A – parter)
tel: 12 290 05 05, 694 320 700, 694 320 800
email: Napisz wiadomość

Dodatkowe Informacje

  • Adres inwestycji: ul. Solna 1, Kraków
  • Email: Napisz wiadomość
  • Telefon: 12 290 05 05, 694 320 700, 694 320 800
  • Dostępne powierzchnie: 29,04 - 94,9 m2
Mapa

Deweloper GRUPA BUMA

bumalogodeweloper
  • Biuro : 12 290 05 05

Grupa Buma to zespół współpracujących firm w obszarze inwestycji deweloperskich biurowych i mieszkaniowych, kompleksowego zarządzania nieruchomościami, produkcji ślusarki…
Więcej

Kontakt

Loading...