Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Green Park Villa – nowoczesne mieszkania w krakowskich Bronowicach

  • Green_Park_Villa_DJI_0230___002
  • Green_Park_Villa_TRUSZKOWSKIEGO___003

Jeśli interesuje Cię maksymalny komfort mieszkania w wysokim standardzie, połączony z atrakcyjną, cichą, zieloną i modną lokalizacją, to osiedle Green Park Villa jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Projekt pierwszego etapu inwestycji Green Park Villa to 26 dwupoziomowych budynków w zabudowie bliźniaczej, w których znajdą się 52 mieszkania o powierzchni od 44 do 97 m2. Wszystkie budynki będą posiadały orientację południową, co zapewni najlepszy poziom doświetlenia wnętrz. Do dolnych apartamentów przynależeć będzie duży ogród, a do tych zlokalizowanych na piętrze – duże, kilkunastometrowe tarasy. Mieszkania w Green Park Villa cechują funkcjonalne, komfortowe układy, dzięki czemu każdy z nabywców znajdzie mieszkanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Projekt architektoniczny z dużymi przeszkleniami sprawia, że wnętrza willi są jasne, funkcjonalne i przestronne, a budynki, nawiązujące designem do prestiżowego i modnego charakteru okolicy, prezentują się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z dużej liczby miejsc parkingowych – w tym wydzielonych w podziemnych garażach. Wskaźnik wyniesie 1,5 miejsca parkingowego na mieszkanie. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo lokatorów teren zostanie ogrodzony, części wspólne wyposażone w system instalacji alarmowej, a drzwi wejściowe będą posiadać podwyższoną odporność na włamania. Oprócz tego całe osiedle objęte będzie monitoringiem i 24-godzinną ochroną.

W trosce o najwyższy komfort przyszłych mieszkańców inwestor wykona dodatkowe prace związane z okoliczną infrastrukturą drogową – wszystko po to, by dojazd do osiedla był łatwiejszy i bezpieczniejszy. Przebudowane zostanie skrzyżowanie ulic Tetmajera i Truszkowskiego, a nawierzchnia ulicy Truszkowskiego na odcinku od ulicy Tetmajera do wjazdu do Green Park Villa zostanie wyremontowana. Stosowna umowa z ZIKiT została już podpisana, a termin oddania drogi do użytku pokrywa się z terminem realizacji osiedla.

Dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, którą charakteryzuje nie tylko bardzo dobry dojazd do centrum miasta, ale także bliskość niezbędnej infrastruktury oraz terenów zielonych, idealnych do rekreacji oraz rodzinnego spędzania czasu na łonie natury. Green Park Villa powstaje w jednym z najmodniejszych miejsc na mapie Krakowa. Kameralne osiedle zlokalizowane zostało przy ulicy Truszkowskiego w krakowskich Bronowicach – dzielnicy posiadającej bogatą historię i nowoczesne udogodnienia. Ulica Truszkowskiego to w głównej mierze zabudowa jednorodzinna, co gwarantuje spokój i ciszę. Ponadto z okien Green Park Villa będzie rozciągał się między innymi widok na park krajobrazowy, w obrębie którego nie brakuje miejsc idealnych zarówno na piknik z całą rodziną, jak i aktywną rekreację. Znajdują się tu liczne trasy biegowe i rowerowe oraz trasy piesze, doskonałe np. na spacer z psem.
Green Park Villa to również świetne miejsce wypadowe dla nieco dłuższych wycieczek. W zasięgu 30-minutowej jazdy samochodem znajdują się m.in. Las Wolski, Rezerwat Przyrody Zimny Dół, Skała Kmity, Dolina Mnikowska czy Ojcowski Park Narodowy. Jest to więc doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują nie tylko wysokiego standardu mieszkania i nienagannej estetyki budynków, ale również atrakcyjnej okolicy. Ulica Truszkowskiego daje bowiem możliwość idealnej równowagi między bliskością natury i ogromnej ilości zieleni a sąsiedztwem centrum miasta, szlaków komunikacyjnych czy centrów handlowych. Mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i spokojem, a jednocześnie posiadają zarówno możliwość bardzo szybkiego dojazdu do Ronda Ofiar Katynia – głównego węzła komunikacyjnego tej części miasta, jak i korzystania z licznych udogodnień. W promieniu 3 kilometrów znajduje się bowiem szereg ważnych miejsc, takich jak placówki edukacyjne, punkty handlowe i usługowe.

Bronowice – obok licznych parków i terenów zielonych – cieszą się dużą popularnością również z powodu bliskiej odległości od centrum i świetnego połączenia komunikacyjnego. Leżąca bardzo blisko autostrady i lotniska Balice dzielnica ułatwia podróże – te bliższe i dalsze. Dodatkowym udogodnieniem dla tutejszych mieszkańców będzie realizacja planowanej linii tramwajowej. Ma ona powstać do 2020 roku i docelowo będzie sięgać Galerii Bronowickiej.

Termin zakończenia prac budowlanych planowany jest na IV kwartał 2019 roku.

Więcej na stronie: www.imperialgreenpark.pl