Aktualności

Excellent – wybierz wariant na miarę swoich potrzeb

Excellent to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wyrazistym i spójnym charakterze wnętrza.

Zakup nowego mieszkania czy domu to duże wyzwanie także pod względem urządzania nowej przestrzeni. Chcielibyśmy, by była ona estetyczna, modna, stylowa, ale także funkcjonalna i komfortowa. Tak, by czas w niej spędzony, był prawdziwą przyjemnością, a nie powodem do codziennych mniejszych lub większych frustracji. Tylko w jaki sposób urządzić lub wyremontować mieszkanie, by było dopasowane do naszych upodobań, preferencji, zwyczajów związanych z codziennym użytkowaniem i do budżetu? Albo jak w krótkim czasie urządzić mieszkanie, które chcielibyśmy szybko wynająć? Jaki styl wybrać, by przyciągnąć najemców, i jak sprawić, żeby czuli się tu komfortowo?
Dzięki współpracy z projektantami Excellent każdy może otrzymać nieocenioną pomoc w aranżacji wnętrza swojego mieszkania, dzięki czemu efekty, które osiągniemy, mogą przejść nasze najśmielsze oczekiwania.
Dla ułatwienia wyboru swym klientom firma Excellent wprowadziła warianty wykończenia wnętrz – program specjalnie skomponowanych zestawów produktów, spomiędzy których właściciele mieszkań i domów mogą wybierać, chcąc w określonym z góry czasie i cenie oraz bez stresu wykończyć swoją nieruchomość. Warianty te zostały tak przygotowane, by zaspokoić różne potrzeby szerokiej grupy klientów. Zróżnicowane cenowo opcje zawsze obejmują szeroki wachlarz produktów i materiałów wykończeniowych, pozwalający stworzyć wnętrze w dowolnym stylu, odpowiadające indywidualnym preferencjom.
W wariantach Pod Klucz Excellent możemy wybierać spośród takich możliwości, jak: Klucz Excellent, Comfort Excellent, Silver Excellent, Gold Excellent i Platinum Excellent oraz Copper Excellent, który powstał w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie produktami wyposażenia wnętrz firmy Excellent.
W jednym z sześciu wybranych wariantów profesjonalny zespół pracowników pomoże nam na każdym etapie przedsięwzięcia. Standardowe prace wykończeniowe, nadzorowane przez koordynatora ds. inwestycji, obejmują malowanie ścian, ułożenie płytek ceramicznych, pełne wyposażenie łazienki i  toalet, wykonanie wszystkich podłóg, pasa kuchennego z płytek oraz zamontowanie drzwi wewnętrznych. Jest to kompleksowa usługa, która pozwala przekształcić każdy lokal ze stanu deweloperskiego w gotowy do zamieszkania.
Współpraca z Excellent zapewni nam modny wystrój wnętrza, odpowiedni do naszych oczekiwań. Dzięki pomysłom i dopracowanym do najmniejszego szczegółu projektom każdy może cieszyć się mieszkaniem, które w pełni odpowiada jego potrzebom, gdyż dzięki wskazówkom i poradom projektantów Excellent wszyscy mogą odnaleźć się we wnętrzarskim świecie i określić swój własny styl. Głównym założeniem firmy Excellent jest bowiem zindywidualizowane podejście do każdego nowego wnętrza, które zostało jej powierzone.
Dzięki doświadczeniu ekipa Excellent z sukcesem zaplanuje i wykończy także mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem. Lata praktyki (29 lat w branży łazienkowej) i obserwacji rynku mieszkaniowego pozwalają projektantom celnie określić preferencje wynajmujących. W zależności od tego, jaka jest nasza grupa docelowa – czy chcemy wynająć mieszkanie rodzinie, studentowi, czy menadżerowi wyższego szczebla – zespół Excellent pomoże nam w odpowiednim urządzaniu, tak byśmy mogli z powodzeniem wynająć nasze mieszkanie.
Dzięki własnej produkcji oraz współpracy z najlepszymi producentami asortymentu wykończenia i wyposażenia wnętrz, co przekłada się na jakość, terminowość i szybkość realizacji, firma Excellent gwarantuje wysoki standard i pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Co ważne, Excellent bierze na siebie odpowiedzialność na każdym etapie – od projektu po końcowe wykonanie i posprzątanie lokalu, a dzięki temu my czujemy się bezpiecznie, bo zarówno zakres prac, cena, wybór materiałów, jak i czas realizacji opisane są szczegółowo w umowie. Równie istotny jest dwuletni parasol gwarancyjny na nieprzewidziane zdarzenia związane z wykończeniem lokalu, jaki nad swymi klientami roztacza firma Excellent.

Kontakt:
realizacje@excellent.com.pl
www.realizacje.excellent.com.pl
tel.: 12 653 53 00