Firma Janex

Firma Janex

janex-deweloper-logo

Firma JANEX Sp. z o.o. cieszy się zaufaniem swoich Klientów od 1990 roku. Świadczy usługi budowlane i techniczne w kraju oraz za granicą. Oferuje usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa we wszystkich branżach robót budowlanych, montażowych i instalacyjnych, a także bezpośrednią sprzedażą wzniesionych przez dewelopera domów i mieszkań.

Wszystkie planowane inwestycje są starannie i precyzyjnie opracowane przy współudziale doświadczonych krakowskich architektów. W ofercie można znaleźć domy i mieszkania w standardzie deweloperskim lub – na życzenie Klientów – o podwyższonym standardzie na podstawie indywidualnych uzgodnień. Mając na uwadze Państwa potrzeby i oczekiwania firma pomaga przy aranżacji wnętrz a także w procedurze uzyskania kredytów bankowych na dogodnych warunkach.

Firma JANEX Sp. z o.o. to gwarancja jakości, terminowości, przejrzystego systemu finansowania oraz rosnącego zadowolenia Klientów. Najwyższa jakość naszych usług została potwierdzona przyznanym w 2004 roku certyfikatem jakości ISO 9001:2000, nadanym przez międzynarodową firmę RWTÜV Systems GmBH. Certyfikat ten wynika z przyjętej w 2003 roku polityki jakości, której jednym z głównych celów jest ciągłe dążenie do podnoszenia jakości obsługi klienta.

Od 2008 roku Firma JANEX Sp. z o.o. jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Szczegółowej informacji o realizowanych inwestycjach możecie Państwo zasięgnąć w siedzibie firmy zlokalizowanej przy ul. Fr. Wężyka 26 w Krakowie.

Biuro Sprzedaży:
Firma JANEX Sp. z o.o.
ul. Fr. Wężyka 26
31-580 Kraków

email: deweloper@janexkrakow.pl
www.janexkrakow.pl

Biuro: 12 647 97 77, +48 12 649 97 77Telefon: +48 601 719 719Fax: +48 12 640 94 90

Kompleks Mieszkaniowy Cieślewskiego 7A

Kompleks Mieszkaniowy Cieślewskiego 7A
W realizacji
od 6,200 PLN - za m2 - Mieszkanie

Kompleks mieszkaniowy Cieślewskiego 7A Nową inwestycją Firmy Janex jest wznoszony obecnie budynek wielorodzinny  przy ul. Cieślewskiego w bliskim sąsiedztwie Parku Lotników. Budynek 5 kondygnacyjny z podziemnym garażem stanowił będzie naturalną…

Więcej