EKOPARK

EKOPARK

ekopark

Kiedy szukasz mieszkania, chcesz znaleźć tylko to miejsce, które ktoś stworzył z myślą o Tobie. Doskonale Cię rozumiemy.
Od ponad 22 lat konsekwentnie wyznaczamy standardy w branży deweloperskiej, budując miejsca inspirowane tylko jednym. TWOIMI PERSPEKTYWAMI.

EKOPARK tworzy Twoją przestrzeń wspólnie z Tobą. Kreujemy tętniące wielkomiejskim rytmem mieszkania dla wymagających singli, otoczone zielenią przestronne apartamenty dla rodzin z dziećmi oraz ponadczasowo zachwycające rezydencje dla najbardziej wymagających Klientów.

Od etapu koncepcji, poprzez wybór lokalizacji po standard wykończenia zawsze myślimy o Tobie. Dlatego tworzymy miejsca zachwycające zarówno najwyższymi standardami, jak i również indywidualnym charakterem.

EKOPARK
Tu potrzeby stają się Twoimi możliwościami, a mieszkanie TWOIMI PERSPEKTYWAMI.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ EKOPARK?
+ Możesz nam zaufać.
Od ponad 22 lat realizujemy inwestycje w największych miastach Polski. Oddaliśmy do użytku niemal 3 000 mieszkań.
+ Bądź spokojny.
EKOPARK jest częścią Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada, jednej z najstarszych firm rodzinnych w Polsce.
+ Wybieraj premium.
Zrealizowaliśmy najbardziej prestiżowe inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w kraju. Tutaj jakość zawsze wyprzedzi Twoje oczekiwania.

Biuro sprzedaży w siedzibie firmy:
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków
12 639 57 00
sprzedaz@ekopark.pl

ekopark.pl

Biuro: 12 639 57 00

Osiedle 7 życzeń

Osiedle 7 życzeń
W realizacji
zapytaj o cenę - Mieszkanie

Nowy etap osiedla przewiduje realizację mieszkań w ogrodzonym i starannie zaaranżowanym kompleksie willi miejskich zlokalizowanym na południe od istniejącego już Osiedla 7 Życzeń tj. po przeciwnej stronie ulicy Sosnowieckiej. Aktualnie…

Więcej

Art City

Art City
W realizacji
od 7,000 PLN - m2 - Mieszkanie

Art City powstaje na Grzegórzkach – przy zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej. Oferuje swoim mieszkańcom unikatowe rozwiązania i funkcjonalności ułatwiające codzienne życie. Zobacz, jak wiele możesz zyskać, wybierając mieszkanie…

Więcej

Apartamenty Morelove

Apartamenty Morelove
W realizacji
od 8,500 PLN - m2 - Mieszkanie

Apartamenty Morelove powstają w jednym z najpiękniejszych zakątków Woli Justowskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej rzeki Rudawy, tuż obok Parku Decjusza. Nieopodal znajduje się również Ogród Zoologiczny i malowniczy Las…

Więcej