Aktualności

Deweloper roku – Nagroda Złotego Sokoła

Przed nami kolejna edycja konkursu o tytuł Krakowskiego Dewelopera roku i nagrodę Złotego Sokoła.

W konkursie biorą udział inwestycje mieszkaniowe realizowane w ciągu ostatnich dwóch lat. Oceniane jest wiele aspektów inwestycji ale te najważniejsze to architektura budynku, urbanistyka osiedla i dbałość o komfort mieszkańców. Konkurs od wielu lat organizuje Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Sąd konkursowy

Oceny firm podjął się Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. Andrzeja Wyżykowskiego, w skład którego wchodzą: arch. Andrzej Rymarczyk – właściciel Pracowni Projektowania Architektonicznego, arch. Dorota Koźmińska – właścicielka DK-Development, Piotr Krochmal – Prezes Monitora Rynku Nieruchomości, red. Janusz Michalczak – dziennikarz Dziennika Polskiego i Tytus Misiak – wieloletni Prezes Zarządu i Członek Honorowy SBDiM.

Gala wręczenia nagród

Uroczysta Gala odbędzie się w tym roku w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Wezmą w niej udział nie tylko deweloperzy ale także przedstawiciele władz miasta, rządu i senatu. W trakcie uroczystości wręczone zostanie także nagroda imienia Jacka Michalskiego oraz nagroda dla najlepszego studenta wydziału architektury. Specjalną nagrodę przyzna prezes Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Sponsorzy

Sponsorem głównym, który przyzna także swoją własną nagrodę jest w tym roku Ciepło dla Krakowa. Sponsorami są firmy: Excellent, Fakro, Kone i Tece. Patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz portal. Po rozstrzygnięciu konkursu będziemy Państwu prezentować nagrodzone inwestycje wraz z uzasadnieniem kapituły.