Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Bagry Park Lokale Inwestycyjne już w sprzedaży

Bagry Park Lokale Inwestycyjne już w sprzedaży

ATAL, ogólnopolski deweloper, uruchomił sprzedaż lokali inwestycyjnych w Krakowie, w pobliżu osiedla mieszkaniowego Bagry Park. W inwestycji zaplanowano budynek z 132 lokalami. Cena za mkw. zaczyna się od 8 300 złotych brutto i zawiera wykończenie. Osiedle jest położone na krakowskim Płaszowie, w perspektywicznej dzielnicy Podgórze, w bliskim sąsiedztwie Zalewu Bagry.

W ofercie Bagry Park Lokale Inwestycyjne dostępne są 132 lokale jedno- i dwupokojowe oraz jeden trzypokojowy o powierzchniach od 24,26 do 47,76 mkw. Każdy z oferowanych lokali będzie charakteryzował się zoptymalizowaną ergonomią i funkcjonalnością przy niewielkim metrażu. W inwestycji zaprojektowano także garaż podziemny z 31 miejscami postojowymi dla samochodów i 2 dla motocykli. Ponadto, przed budynkiem znajdzie się przestronny parking z 58 miejscami postojowymi dla samochodów oraz 3 miejscami dla motocykli.

Lokale w inwestycji Bagry Park to alternatywa dla wynajmu mieszkań w Krakowie. To również atrakcyjne rozwiązanie m.in. dla studentów, turystów czy przedsiębiorców, szukających lokum lub zakwaterowania dla pracowników delegowanych do stolicy Małopolski. Lokale są również doskonałym celem inwestycyjnym dla firm, istnieje bowiem możliwość zakupu nieruchomości z odliczeniem VAT.

Bagry Park Lokale Inwestycyjne to unikatowy projekt, który przypadnie do gustu osobom zainteresowanym inwestycją kapitału w nieruchomości pod wynajem. Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawiają, że będzie to idealna przestrzeń dla inwestorów. W związku z tym spodziewamy się, że wprowadzone właśnie do sprzedaży lokale szybko znajdą swoich nabywców – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.

Projekt Bagry Park Lokale Inwestycyjne powstaje nieopodal osiedla mieszkaniowego, zrealizowanego przy ul. Bagrowej. Budynek nawiąże do istniejącej zabudowy – charakteryzować się będzie dopracowaną architekturą, minimalistycznym i nowoczesnym designem. Elewacje w odcieniach szarości wzbogaci klinkier oraz materiały drewnopodobne. Przyszli nabywcy docenią przemyślaną i funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń oraz liczne udogodnienia – całodobowy monitoring oraz energooszczędny system oświetlenia. Inwestycja będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – brak barier architektonicznych, niskie krawężniki, szerokie ciągi komunikacyjne oraz windy ułatwią poruszanie się w obrębie budynków.
Inwestycja powstaje na krakowskim Podgórzu – w perspektywicznej i dynamicznie rozwijającej się części miasta. Bliskie sąsiedztwo Zalewu Bagry i terenów rekreacyjnych sprawi, że lokatorzy będą mogli aktywnie spędzać czas wolny m.in. na pobliskim kąpielisku i plażach. Bagry Park Lokale Inwestycyjne są doskonale skomunikowane z pozostałymi rejonami Krakowa. Infrastruktura komunikacyjna gwarantuje łatwe poruszanie się zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną – atutem lokalizacji jest znajdująca się w pobliżu pętla tramwajowa Mały Płaszów oraz łatwy dostęp do autostrady A4 pozwalającej na wygodny wyjazd w kierunku Rzeszowa i Wrocławia.

Planowany termin oddania do użytkowania projektu Bagry Park Lokale Inwestycyjne to IV kwartał 2020 roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia AR-DE Studio.

Więcej informacji:
www.bagrypark.pl

Portal Krakowska Gielda Mieszkan Deweloper ATAL Inwestycja Bagry Park Lokale Inwestycyjne Nowe Osiedle Kraków_01

Portal Krakowska Gielda Mieszkan Deweloper ATAL Inwestycja Bagry Park Lokale Inwestycyjne Nowe Osiedle Kraków_02