Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Apartamenty z widokiem na zieloną przestrzeń Bronowic i Kopiec Kościuszki – U Przybyszewskiego

 • unnamed
 • unnamed (1)
 • unnamed (2)
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 1

Szukasz luksusu w bardzo oryginalnym wydaniu? Cenisz sobie prywatność i bezpieczeństwo?Inwestycja U Przybyszewskiego jest miejscem idealnym dla Ciebie. Znajduje się na styku trzech dzielnic: Krowodrzy, Woli Justowskiej i Bronowic, dokładnie przy ul. Stanisława Przybyszewskiego 83. Realizatorem inwestycji jest EKOPARK - krakowski deweloper, który słynie z kunsztu architektury mieszkalnej i realizacji charakteryzujących się wysoką jakością.

Najwyższy standard dla oczekujących najlepszego

Inwestycja U Przybyszewskiego składająca się z dwóch budynków to unikatowy wybór luksusowych apartamentów o powierzchni od 44 do 152 m2. Każdy apartament posiada ogródek, balkon lub przestronny taras. Te na najwyższych piętrach są szczególnie imponujące! Po pierwsze dzięki widokom na Kopiec Kościuszki i okoliczną zieleń. Po drugie ze względu na powierzchnie – metraż największego tarasu to aż 113,62m2.

przybyszewskiego-eko-park_2
fot. EKOPARK

Nowoczesność i funkcjonalność

W ofercie dostępne są mieszkania jedno i dwupoziomowe. Wewnątrz każdego z nich zaplanowane zostały ściany działowe, które w razie potrzeby przyszłych właścicieli, nadają się do demontażu i dowolnego planowania wnętrz. Apartamenty oddane będą w stanie deweloperskim, do aranżacji przestrzeni przez przyszłych właścicieli według indywidualnych potrzeb i preferencji. Istnieje także możliwość wykończenia mieszkań pod klucz przy współpracy z firmą Excellent.

Komfort życia mieszkańców

Niewątpliwą atrakcją tej inwestycji są przestrzenie wspólne, o które zadbał deweloper. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie Przybyszówka, czyli pomieszczenie sąsiedzkie z piłkarzykami, miejscem do gier oraz dużym ekranem. Będzie można również skorzystać z prywatnej siłowni i sauny fińskiej. Dodatkowo przewidziano specjalne stanowisko dla majsterkowiczów i miłośników samochodów. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaplanowano plac zabaw oraz kreatywny pokój dla dzieci wewnątrz budynku.

przybyszewskiego-eko-park
fot. EKOPARK

Bezpieczeństwo w standardzie

Bezpieczeństwo zapewni m.in. całodobowa ochrona i recepcja. Osiedle będzie zamknięte oraz monitorowane. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane miejsca postojowe w podziemnym parkingu, komórki lokatorskie i cichobieżne windy. Zadbano również o komfort i zdrowie wybierając najwyższej jakości stolarkę okienną czy antysmogowe wywietrzniki.

Idealna lokalizacja dla aktywnych

Miejsce to z pewnością docenią miłośnicy biegania i jazdy na rolkach. Na co dzień będą oni mogli korzystać ze ścieżek przy rzece Rudawie, Lasu Wolskiego, krakowskich Błoń, Młynówki Królewskiej czy Parku Jordana. Z kolei pasjonaci dwóch kółek będą zachwyceni możliwościami, jakie dają im liczne tereny zielone oraz wyjątkowe szlaki pobliskiej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ponadto w sąsiedztwie inwestycji znajdują się kluby fitness, korty tenisowe oraz baseny.

fot. EKOPARK
fot. EKOPARK

Doskonała komunikacja nie tylko z centrum

Inwestycja U Przybyszewskiego jest świetnie skomunikowana zarówno z centrum, jak też z innymi częściami Krakowa. Komunikacja miejska pozwoli szybko dotrzeć w dowolne miejsce. Zaledwie kilkanaście minut dzieli nas od Dworca Głównego czy lotniska w Balicach. Z uwagi na szeroką ofertę edukacyjną to dobre miejsce również dla rodzin z dziećmi. W najbliższej okolicy znajdują się żłobki, przedszkola i szkoły. Na uwagę zasługuje też infrastruktura: sklepy, restauracje oraz przychodnie.\

Więcej informacji: www.ekopark.pl