Aktualności

29. Aleja – Twoje potrzeby na pierwszym planie

Wyjątkowa inwestycja w centrum Krakowa, w której komfort mieszkań łączy się ze starannie zaplanowaną przestrzenią wspólną i wygodą płynącą ze wybranej lokalizacji – to właśnie 29. Aleja, realizowana przez znanego dewelopera, Grupę BUMA.

Położona zaledwie 2,5 km od Rynku Głównego, w otoczeniu dawnych rogatek miejskich i pięknego starodrzewu, 29. Aleja to wymarzone miejsce zarówno dla tych, którzy lubią aktywny tryb życia w mieście, jak i dla osób poszukujących idealnej nieruchomości inwestycyjnej. Lokalizacja u zbiegu al. 29 Listopada i ul. Prandoty daje możliwość prowadzenia aktywnego życia towarzyskiego, a także korzystania z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta. Dla tych, którzy lubią miejskie klimaty i komfortowo czują się właśnie w takiej przestrzeni, jedną z istotniejszych kwestii jest możliwość swobodnego korzystania z tego, co oferuje okoliczna infrastruktura, bez konieczności wcześniejszego planowania. Spontaniczność w podejmowaniu decyzji, czy to o pójściu do teatru, muzeum, kina, czy o zjedzeniu kolacji na mieście lub spotkaniu ze znajomymi w klubie, daje poczucie wolności i swobody. To właśnie dlatego lokalizacja 29. Alei jest tak komfortowa – stąd po prostu wszędzie jest blisko.
Dodatkowo w pobliżu inwestycji znajdują się liczne centra biurowe oraz prestiżowe krakowskie uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Akademia Górniczo-Hutnicza, dzięki czemu lokalizacja ta jest niezwykle popularna wśród studentów czy kadry menadżerskiej. Z kolei bliskie sąsiedztwo Rynku Głównego, łatwość komunikacji z dworcem i lotniskiem mo być istotne dla inwestorów planujących wynajmem krótkoterminowy. 29. Aleja jest również bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, a w odległości zaledwie kilku kroków od osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Jeśli dodamy do tego bliskość Dworca Głównego, a także dogodny wyjazd z miasta w kierunku Katowic i Warszawy, otrzymamy obraz jednego z najkorzystniej położonych osiedli w Krakowie.
Sama nazwa inwestycji przywodzi na myśl filmy, w których bohaterowie mieszkają przy klimatycznych, nowojorskich lub paryskich alejach, tętniących wielkomiejskim życiem. Skojarzenie to okazuje się nieprzypadkowe, gdyż 29. Aleja to osiedle, którego głównym motywem jest kinematografia. W obrębie inwestycji znajdzie się wiele nawiązań do kina i filmu w postaci dekoracyjnych detali i aranżacji części wspólnych osiedla. W 29. Alei zaprojektowano je ze szczególną dbałością. Na terenie zewnętrznym znajdzie się zarówno plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców, jak i bezpieczny, zielony dziedziniec oddzielony od ruchu ulicznego.
Cała inwestycja realizowana będzie w kilku etapach, oddanie do użytku pierwszego budynku planowane jest na I kwartał 2020 roku. Budowa kolejnego, A2, zakończy się w III kwartale 2020 roku. Zrealizowane zostaną również miejsca parkingowe – zarówno naziemne, jak i w garażu podziemnym, stacje dla rowerów czy wózkownie. Całość inwestycji przygotowana zostanie w podwyższonym standardzie, z dbałością o detal i charakter. W trosce o zdrowy klimat mieszkania będą wyposażone w antysmogowe i antyalergiczne filtry do nawiewników okiennych.
Zarówno wysoki standard wykonania, jak i wyjątkowa lokalizacja sprawiają, że 29. Aleja to znakomity wybór i dla tych, którzy poszukują lokalu inwestycyjnego, i dla tych, którzy chcieliby zakupić nowe mieszkanie w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Szeroka oferta zróżnicowanych metrażowo mieszkań sprawia, że każda z grup znajdzie coś dla siebie. W ramach pierwszego etapu w dwóch budynkach powstanie 210 funkcjonalnych mieszkań od 1- do 4-pokojowych, o metrażach od 27 m2 do 98 m2.
Grupa BUMA od lat reprezentuje czołówkę najaktywniejszych inwestorów branży biurowej i mieszkaniowej w Krakowie. Na przestrzeni blisko 30 lat działalności firma przyczyniła się do zagospodarowania dużych rejonów stolicy Małopolski, budując kilkanaście osiedli mieszkaniowych oraz obiekty biurowe o powierzchni wynajmowanej ponad ok. 250 tys. m2. Grupa BUMA znana jest z nowatorskich rozwiązań, wysokiej jakości wykończenia, ciekawej architektury oraz starannie wybranych lokalizacji, których zadaniem jest wszechstronne i kompletne zaspokojenie potrzeb przyszłych mieszkańców.
Więcej informacji:
www.29aleja.pl